Zapowiedzi

Spotkanie rekrutacyjne Młodzieży Wszechpolskiej w Łodzi

Dołącz do Młodzieży Wszechpolskiej!

W całym kraju w przeciągu dwóch tygodni odbędą się spotkania rekrutacyjne naszej Organizacji. Jest to świetna okazja, by wstąpić w nasze szeregi.

Zapraszamy na spotkanie otwarte do Łodzi, które odbędzie się w piątek 29 maja o godzinie 17.00 w lokalu przy ulicy Tuwima 34 (prawa oficyna).

Jakie są warunki zostania Wszechpolakiem?

Musisz być osobą w wieku od 15 do 29 lat oraz zaakceptować zasady wyłożone w Deklaracji Ideowej (http://mw.org.pl/about/deklaracja-ideowa/). Aby zostać pełnoprawnym członkiem naszej Organizacji, wymagane jest przejście półrocznego stażu. To w skrócie. Więcej konkretnych informacji dowiesz się na spotkaniu!

Dlaczego warto zostać Wszechpolakiem?

Wiele się dzisiaj mówi o pracy na rzecz kraju i narodu. Młodzież Wszechpolska stwarza świetne warunki, aby te ideały wcielić w życie. W skali roku organizujemy dziesiątki najróżniejszych akcji, od zbiórek charytatywnych do spływów kajakowych. Działamy wielopłaszczyznowo, kształtując każdy aspekt życia osobistego i społecznego. To m.in. dzięki nam 11 listopada ulicami Warszawy może przejść stutysięczny Marsz Niepodległości.

Jesteśmy wspólnotą opartą na trzech filarach – hierarchii, dyscyplinie i koleżeństwie. Młodzież Wszechpolska to nie tylko aktywizm i praca u podstaw, ale także przyjaźnie na całe życie.

Nikt nie zdoła jednak napisać, czym jest „bycie” Wszechpolakiem. Trzeba to przeżyć. Dlatego jeszcze raz powtarzamy i zachęcamy: DOŁĄCZ DO NAS!

Na spotkaniu obecni będą:

– Adam Małecki – wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej oraz prezes Okręgu Łódzkiego

– Monika Nowacka – wiceprezes Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej

– Szymon Łuczak – wiceprezes Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej

dolacz

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company