Województwo

Stanisław Michalkiewicz w Bełchatowie

W dniu 15.01 Bełchatów odwiedził Pan Stanisław Michalkiewicz. Spotkanie odbyło się w MCK w Sali teatralnej o godzinie 18 i zgromadziło bardzo wielu zainteresowanych.
Tutaj warto podziękować parafiom (NMP Matki Kościoła na os. Dolnośląskim i Parafii Miłosierdzia Bożego), ponieważ pomagały promować wydarzenie. Treść wykładu można obejrzeć na kanale Bełchatowian Dla Narodu na youtube, do czego gorąco zachęcamy, ponieważ był on naprawdę ciekawy.
Stanisław Michalkiewicz to człowiek dokonujący bardzo trafnej analizy. Połączenie bogatej wiedzy merytorycznej ze sztuką przedstawiania zagadnień oscylującą miedzy humorem a powagą daje wybitny roztwór do zaabsorbowania przez słuchaczy.
Z zakulisowej strony możemy powiedzieć, że Pan Michalkiewicz to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, niezwykle otwarty na ludzi, gotowy poświecić dużo swojego czasu, aby spokojnie porozmawiać przy kawie o wielu zagadnieniach. Zrobił na nas olbrzymie wrażenie nie tylko jako publicysta, ale przede wszystkim właśnie jako człowiek.
Niestety, w lokalnej telewizji oraz w lokalnych portalach internetowych tradycyjnie już wydarzenie to nie zostało w żaden sposób zrelacjonowane. Zapewne w mieście dzieje się tyle ciekawych wydarzeń, iż przyjazd Stanisława Michalkiewicza i przyjście około 250 osób na wykład społeczno-polityczny został wyparty przez konkurencję…

Przypominamy, że cykl sprowadzania do naszego miasta ciekawych osobistości trwa!
11.02 (środa) spotkanie z Panem Wojciechem Sumlińskim. Więcej informacji wkrótce.

Bełchatowianie dla Narodu

 

Relacja również na: Bełchatowianie dla Narodu

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company