Zapowiedzi

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod pomnik Żołnierzy Wyklętych w Regnach

Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Łódzkahttps://www.facebook.com/ONRBrygadaLodzka i ONR Koluszkihttps://www.facebook.com/ONRKoluszki1 w imieniu Pana Zdzisława Jana Kaczmarka i swoim, zaprasza na uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod Pomnik Żołnierzy Wyklętych. Uroczystość odbędzie się 14 września (niedziela), o godzinie 8.30, w miejscowości Regny koło Koluszek.

Na uroczystości będą obecni uczestnicy Rajdu Katyńskiego (w drodze z Jasnej Góry do Warszawy), którzy przywiozą ziemię z Katynia. Swój udział zapowiedziało wielu kombatantów, gości specjalnych, kibiców i członków organizacji narodowych. Zapraszamy wszystkich patriotów chcących uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych i pomodlić się za ofiary zbrodni PRL. Prosimy także o jak największą promocję wydarzenia wśród znajomych i zainteresowanych.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/276617475864884/

Fundatorem budowy pomnika i organizatora wyżej wspomnianej uroczystości jest Pan Zdzisław Jan Kaczmarek (syna Jana Kaczmarka ps”Tygrys” – dowódcy Narodowej Organizacji Dywersyjnej, skazanego na karę śmierci 31.03.1952). Wszelkie pytania dotyczące uroczystości lub związane z budową pomnika Żołnierzy Wyklętych w Regnach (trochę informacji m.in. nahttp://www.naszekoluszki.pl/news.php?readmore=705) najlepiej kierować bezpośrednio do pana Zdzisława Kaczmarka nr. tel. 507 870 582 lub na stronę fb wydarzenia. Pan Zdzisław Kaczmarek jest zainteresowany współpracą z wszystkimi organizacjami patriotycznymi, kibicami i ludźmi chcącymi pomóc w budowie pomnika.

ONR Koluszki

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company