Łódź

W Łodzi bardzo źle? Zdanowska prosi o pomoc chińskie miasta

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, oraz przewodniczący Rady Miasta Łodzi – Marcin Gołaszewski proszą miasta chińskie o pomoc.

Są to trzy miasta partnerskie z Chin: Kantonu, Chengdu oraz Tianjin. W liście, który wysłali proszą o podzielenie się z doświadczeniami, a także zgromodzonymi zapasami do walki z pandemią.
Chodzi głownie o półmaski FFP2 lub FFP3, standardowe rękawiczki, gogle lub okulary ochronne, płyny dezynfekujące, wodoodporne fartuchy z długim rękawem dla personelu medycznego oraz testy wykrywające chorobę COVID-19.
Jednocześnie Pani Prezydent nie zamierza zwolnić z opłat za parkowanie w centrum, początkowo tłumacząc, że spowoduje to duże straty dla miasta. A teraz mówi, że chodzi o „rotacje” miejsc parkingowych.


W.B
Źródło: https://tulodz.pl/,,wladze-lodzi-prosza-o-pomoc-chinskie-miasta-partnerskie,sl,226&image=1#ap
https://dzienniklodzki.pl/prezydent-hanna-zdanowska-na-videoczacie-oplaty-za-parkowanie-zostana-za-co-lodzianie-zaplaca-mniej-w-czasie-pandemii/ar/c1-14868983?fbclid=IwAR3V7aAcC6m5MgY6Ag2J-yOD36IrP9FS8By0Z4t5BYGs0HYqZv0OtTmlLG4

3 KOMENTARZE

  1. Golaszewski lata po świecie (Niemcy!) , nie zachowuje zasad bezpieczeństwa (olał kwarantannę po powrocie, spotykał się z Seniorami ! i młodzieżą) a teraz skomle o pomoc do Chin. Żenada.

    • Gdzieś w każdym razie tak czytałam. Chyba, że to fake new – proszę w takim razie usunąć wpis powyżej, bo nie wiem, jak to sprawdzić. dziękuję

  2. przynajmniej tak gdzieś czytałam. Chyba, że to fake new tylko jak to sprawdzić?

Komentarze są wyłączone.

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency