Łódź

W Łodzi bardzo źle? Zdanowska prosi o pomoc chińskie miasta

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, oraz przewodniczący Rady Miasta Łodzi – Marcin Gołaszewski proszą miasta chińskie o pomoc.

Są to trzy miasta partnerskie z Chin: Kantonu, Chengdu oraz Tianjin. W liście, który wysłali proszą o podzielenie się z doświadczeniami, a także zgromodzonymi zapasami do walki z pandemią.
Chodzi głownie o półmaski FFP2 lub FFP3, standardowe rękawiczki, gogle lub okulary ochronne, płyny dezynfekujące, wodoodporne fartuchy z długim rękawem dla personelu medycznego oraz testy wykrywające chorobę COVID-19.
Jednocześnie Pani Prezydent nie zamierza zwolnić z opłat za parkowanie w centrum, początkowo tłumacząc, że spowoduje to duże straty dla miasta. A teraz mówi, że chodzi o „rotacje” miejsc parkingowych.


W.B
Źródło: https://tulodz.pl/,,wladze-lodzi-prosza-o-pomoc-chinskie-miasta-partnerskie,sl,226&image=1#ap
https://dzienniklodzki.pl/prezydent-hanna-zdanowska-na-videoczacie-oplaty-za-parkowanie-zostana-za-co-lodzianie-zaplaca-mniej-w-czasie-pandemii/ar/c1-14868983?fbclid=IwAR3V7aAcC6m5MgY6Ag2J-yOD36IrP9FS8By0Z4t5BYGs0HYqZv0OtTmlLG4

3 KOMENTARZE

  1. Golaszewski lata po świecie (Niemcy!) , nie zachowuje zasad bezpieczeństwa (olał kwarantannę po powrocie, spotykał się z Seniorami ! i młodzieżą) a teraz skomle o pomoc do Chin. Żenada.

    • Gdzieś w każdym razie tak czytałam. Chyba, że to fake new – proszę w takim razie usunąć wpis powyżej, bo nie wiem, jak to sprawdzić. dziękuję

Komentarze są wyłączone.

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency