Łódź

Wiceprzewodniczący Domaszewicz: „Głosujcie dziwki”

Zdjęcie z takim opisem w języku angielskim umieścił na swoim Instagramie radny Domaszewicz z PO. Co ciekawe, wpis wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej pojawił się z okazji sesji poświęconej m.in. uhonorowaniu 100-lecia nadania praw wyborczych kobietom.

Bartosz Domaszewicz znany jest z kontrowersyjnych zachowań i niewyparzonego języka. Lubi obrażać, zwłaszcza tych z prawej strony politycznej. Tym razem naraził się jednak nawet osobom ze swojego naturalnego środowiska, czyli feministkom, które – wyjątkowo zupełnie słusznie – są oburzone występkiem reprezentanta naszego miasta.

Sam zainteresowany twierdzi, że to… autoironia, a wulgarnym hasłem wyraził tylko swoje przywiązanie do kultury hiphopowej, z której rzekomo wyrósł. Kierownictwo PO nie ma zamiaru wyciągać konsekwencji wobec tego zachowania. Wizerunek zarówno Platformy, jak i Rady Miejskiej w Łodzi został trwale nadszarpnięty.

Czy w pokrętne wyjaśnienia uwierzą wyborcy Domaszewicza? Pewne jest, że po panu wiceprzewodniczącym możemy spodziewać się kolejnych takich wyskoków.

JS

Źródło: www.tulodz.pl

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company