Województwo

Wielka wpadka SLD w Radomsku.

20 maja w Miejskim Domu Kultury w Radomsku miało odbyć się spotkanie z Panem Leszkiem Millerem. Na spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć działaczy ONR Radomsko wchodzącego w skład Ruchu Narodowego.

Jak się okazało P. Millerowi nie po drodze do Radomska i miasto ominął szerokim łukiem. Radomszczanom pozostało nacieszyć się gwiazdeczką, Panią Marczuk. Pani Marczuk jak na prawdziwą „gwiazdę” przystało otaczała się tylko swoimi ludźmi spod czerwonego krawata. Narodowców niestety nie „zauważyła” więc nie mieli okazji wymienić poglądów. Na spotkanie nacjonaliści nie zostali wpuszczeni ( widocznie lewica boi się jakichkolwiek dyskusji z narodowcami). SLD absurdalnie tłumaczyło swoje zachowanie, oskarżając ONR o brak sympati w stosunku do postkomunistów… 🙂 . Może sam fakt, że średnia wieku grupie narodowej to były 22 lata, a nie 65?

Radomskosld1Uwagę radomszczańskich patriotów przykuło auto którym przyjechała ekipa z SLD, na którym zamiast rejestracji była tektura pomazana mazakiem. Brakowało również naklejki na szybie samochodu. Sprawę policji zgłosił zatroskany mieszkaniec Radomska. Stróże prawa, którzy licznie przybyli na spotkanie aby je ochraniać przed złymi ludźmi(bądź dobrych ludzi przed komunistami), chętnie niesfornym autem się zajęli, ku uciesze lokalnych mediów. Po spotkaniu towarzysze rozchodzili się na libację przepełnieni dumą, że jak to mówią „brunatni” nie zakłócili im spotkania. Radość jednak nie trwała długo bo śmietanka z SLD nie miała czym odjechać spod MDKu. Dopiero po ponad godzinnym spisywaniu i wystawianiu mandatu udali się na nogach w kierunku wodopoju. Chyba żaden z towarzyszy nie był w stanie przyjechać już po swoich popleczników.

Najbardziej niepocieszona była pani Ewa Drzazga, przyszła kandydatka na prezydenta miasta, która to wpadła w furię, bowiem postkomuniści nie przywykli do chodzenia….

http://radomsko.naszemiasto.pl/artykul/galeria/eurokampania-wyborcza-w-radomsku-weronika-marczuk-i,2278826,t,id.html#80b4fae1c0d78744,1,3,10

A.Ż

Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers