Województwo

Wieluń: Kandydat popierany przez narodowców burmistrzem!

W Wieluniu nowym burmistrzem został kandydat niezależny Paweł Okrasa, któremu poparcia udzieliło PiS, KNP, Narodowy Wieluń i lokalne stowarzyszenia. W latach 2003-2005 Paweł Okrasa był członkiem UPR. .
Nowy burmistrz Wielunia zapowiada m.in. obniżenie podatków lokalnych, uproszczenie procedur administracyjnych oraz ograniczenie lub nawet likwidację strefy płatnego parkowania. Okrasa zapowiadał w trakcie wyborów, że przyjrzy się pracy Straży Miejskiej i nie wyklucza jej likwidacji. Z wyborem nowego burmistrza pojawiła się również realna szansa na to, że z miasta zniknie pomnik pamięci żołnierzy Armii Czerwonej i Ludowego Wojska Polskiego.

https://www.facebook.com/pawel.okrasa/posts/745381082216820

 

2 KOMENTARZE

  1. Warto przypomnieć, że to właśnie na Wieluń padły pierwsze niemieckie bomby w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1939 roku. Obecność w tym mieście pomników ku czci okupanta za sprawą którego do tego doszło nabiera jeszcze ohydniejszego wymiaru.

  2. Gratulacje od starego wieluniaka przebywajacego czasowo w sieradzu. jestem pewny ze bedzie Pan kontynuował realne i mądre rządy w ukochanym miescie. Za wzór niech będzie dla Pana jeden z pierwszych burmistrzów Kamienia Pom0rskiego jedyny wyższy urzednik z UPR. Powodzenia.

Komentarze są wyłączone.

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency