Łódź

Wizyta narodowców w Domu Dziecka

DomdzieckaNŁW niedzielę 2 lutego działaczki Narodowej Łodzi zrzeszone w Obozie Narodowo- Radykalnym i Młodzieży Wszechpolskiej odwiedziły jeden z łódzkich Domów Dziecka.
Wychowankowie placówki otrzymali od Narodowej Łodzi niezbędne rzeczy, których im brakowało, m.in. bieliznę i lustro. Dzieciom wręczono album ze zdjęciami upamiętniającymi wizytę, którą złożył im w grudniu Bosski Roman wraz z Tadkiem. W albumie zamieszczono również fotografie z innych wspólnych wyjść i akcji, np. grilla zorganizowanego dla dzieci w wakacje, meczu piłki nożnej czy wizyty PIHa, który odwiedził Dom Dziecka w roku 2012. Po południu dzieci udały się wraz z działaczkami NŁ i swymi opiekunkami do kina.

Zakup wszystkich podarunków oraz wyjście do kina, zgodnie z wcześniejszą deklaracją narodowców, zostało sfinansowane z zysków z koncertu „Gra Antykomuna 2013” (po opłaceniu kosztów związanych z koncertem). Niebawem zostanie też sfinansowane uszczelnianie okien na terenie Domu Dziecka.

DomdzieckaNŁ1
Niedzielne spotkanie przysporzyło podopiecznym wiele radości i będzie niewątpliwie miło wspominane zarówno przez dzieci, jak i działaczy z Narodowej Łodzi. Z całą pewnością nie była to ostatnia akcja łódzkich narodowców związana z Domem Dziecka i współpraca będzie trwała nadal.

Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company