Województwo

Wojciech Sumliński w Zduńskiej Woli – relacja

W poniedziałek wieczorem przy Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zduńskiej Woli odbyło się z dawna oczekiwane, zorganizowane przez regionalny Ruch Narodowy spotkanie z Wojciechem Sumlińskim – dziennikarzem śledczym i publicystą, w ramach premiery książki ,,Powrót do Jedwabnego”.

Śledząc wcześniejsze wydarzenia z Warszawy możemy się przekonać, że tytuł niejako ,,wywabił” wilka z lasu i w ostatnich dniach konkretne grupy wpływu dały prawdziwy popis swojej arogancji, bez żenady blokując premierę w umówionych wcześniej miejscach. Szkoda, że w te machinacje włączyła się również Kuria Warszawska, która wypowiedziała umowę dwukrotnie pod naciskami Gminy Żydowskiej. Nie wyłania się z tej historii chwalebny obraz instytucji polskiego kościoła katolickiego co, siłą rzeczy, bardzo boli. Na szczęście macki antypolskich prowokatorów nie sięgają tak daleko i udało się zorganizować spotkanie we wcześniej umówionym miejscu w Zduńskiej Woli.

Na spotkaniu obecny był również Jarosław „Miami: Pieczonka, jeden z autorów książki „Rozprawa”. Salę zapełniło prawie 200 osób, spotkaliśmy zainteresowanych z różnych stron naszego województwa.

Po dwóch godzinach ciekawej prezentacji można było porozmawiać z autorami i zdobyć autograf. Na koniec spotkania organizatorzy poinformowali o planach zawiązania stowarzyszenia patriotów wśród mieszkańców Zduńskiej Woli.

Zachęcamy do sięgnięcia po publikację, która jest zwieńczeniem całkowicie niepoprawnej politycznie pracy trzech osób, będącej świetnym uzupełnieniem, właściwie chyba najważniejszym, bo polskim, zdefiniowanego niegdyś przez Normana Finkelsteina zjawiska, jakim jest Przedsiębiorstwo Holocaust.

Malwina Gogulska

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company