Województwo

Wykład o Gender w Konstantynowie Łódzkim

W sobotę (08.02) o godzinie 18 na terenie Konstantynowa Łódzkiego w Sali Konferencyjnej sp. Inwalidów Zgoda przy ul. 8 marca odbył się wykład na temat ideologii „Gender”.

Spotkanie został zorganizowane przez Koło Przyjaciół Radia Maryja przy znacznej pomocy członków Młodzieży Wszechpolskiej z Konstantynowa Łódzkiego.

Wydarzenie to prowadził wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej Adam Małecki, który rozpoczął prelekcję od wystąpienia wprowadzającego w tematykę „Gender”. Towarzyszył mu przy tym Stanisław Byczkiewicz główny organizator.

Wśród prelegentów znaleźli się:

Ks. Roman Piwowarczyk – dr filozofii, absolwent Paryskiej Sorbony; Redaktor „Łódzkich Studiów Teologicznych”, Państwo Magdalena i Piotr Ogrodowczyk – Założyciele Forum Rodziców i Wychowawców ,,Nie szkodzić” z Łodzi.

Na spotkaniu pojawiło się dużo osób starszych, jednak nie zabrakło też młodzieży. Należy wspomnieć również o tym, iż w wydarzeniu brali udział członkowie Koła MW z Konstantynowa Łódzkiego, Łodzi, a także Brygady Łódzkiej ONR-u oraz kibice. Wykład przebiegł pomyślnie i budził duże zainteresowanie, o czym świadczyła duża ilość zadawanych pod koniec pytań.

Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company