Łódź

Z kamerą wśród kodowców [VIDEO]

W ubiegłym tygodniu środowiska kodowskie zorganizowały w Łodzi protest proimigrancki. Działacze Młodzieży Wszechpolskiej zebrali kilka wypowiedzi przedstawicieli liberalnej, antypisowskiej bańki i zmontowali krótki reportaż.

[Cały filmik pod linkiem]

Ostatnio na ulicy Piotrkowskiej miała miejsce niecodzienna i comiesięczna kompromitacja rycerzyków konstytucji. – relacjonują Wszechpolacy.

Natknęliście się już może na relacje opozycji z „kilkutysięcznego protestu”? No właśnie, mamy to szczęście że zawsze jesteśmy w centrum wydarzeń i sprostowujemy fałszywe informacje. Zgromadzenie było ściśle wyreżyserowane, jak zwykle pojawiły się osoby zaprzyjaźnione z kółeczka adoracji KODU i z wspólnego okrągłego stołu. Zawsze te same twarze. Protest liczył sobie zaledwie około sto osób z czego jedną trzecią stanowili fotoreporterzy i dziennikarze. Protest zakończył się podziękowaniami, a garstka zgromadzonych osób zwinęła swoje tobołki i już po kilku minutach opuściła miejsce zgromadzenia, nie obyło się jednak bez obelg, wyzwisk i mowy nienawiści ze strony protestujących .

Nam udało się jeszcze jednak uwiecznić kilka ciekawych fragmentów z protestu oraz posłuchać ciekawych postulatów jakimi posługują się współpracownicy białoruskiego reżimu Aleksandra Łukaszenki. – dodają

Razem możemy więcej, wstąp w nasze szeregi, wspólnie jesteśmy w stanie to zatrzymać! – podsumowują narodowcy.

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers