Łódź

Zarzuty za marsz przeciw nielegalnym imigrantom w Łodzi?

Łódzka policja wzywa na przesłuchania uczestników „Marszu Przeciw Nielegalnym Imigrantom”, który odbył się dwa tygodnie temu w Łodzi. Powodem przesłuchania jest artykuł 256 kodeksu karnego, czyli  „Publiczne propagowanie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa”! 

Wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej Adam Małecki prosi na swoim profilu publicznym o kontaktowanie się w tej sprawie – Poproszę o kontakt za pośrednictwem wiadomości prywatnej wszystkie osoby które po łódzkiej manifestacji przeciwko nielegalnym imigrantom dostały wezwanie na policję o rzekome „propagowanie faszyzmu”.  Adam Małecki profil na FB

Podejrzewamy niestety celowe działania władz, które mają na celu skanalizowanie rosnących protestów przeciwko nielegalnym imigrantom. Ludzie mają być przestraszeni na tyle, aby już nie wyrażali swojego zdania na temat imigrantów.
Według szacunków, podawanych przez różne media i instytucje, Polska zobowiązała się do przyjęcie od 4,500 do nawet… 100,000 imigrantów…

2 KOMENTARZE

  1. Szczerze powiedziawszy te działania doprowadzą tylko do zwiększenia manifestacji, nie tylko przeciw imigrantom! Mam prośbę do władz, działajcie tak dalej! Przyspieszacie swój koniec! Sam byłem na manifestacji w Gdańsku, czekam!

  2. Antypolskie władze spadną z piedestału z wielkim hukiem, dość traktowania nas jak faszystów, dość karania za czyny nie pasujące do podstaw prawnych, dość tworzenia prawa przeciwko Polakom!
    DOŚĆ
    po 25 znów będziecie podnóżkiem PIS-u
    Odzyskamy Polskę, prędzej czy później, nie pozwolimy się wysłać na emigrację, będziemy krzyczeć, jeśli nie służycie narodowi, będziemy protestować tak długo, jak długo będziecie niszczyć nas i naszą Ojczyznę.
    Tak nam dopomóż Bóg!

Komentarze są wyłączone.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company