Łódź

Zasypmy konsulat Wielkiej Brytanii pluszakami!

Młodzież Wszechpolska organizuje akcję protestu przeciwko skandalicznemu orzeczeniu sądu brytyjskiego, które może kosztować życie chłopca Alfiego Evansa.

Tydzień temu niemieckie władze zdecydowały o uśpieniu psa, który zagryzł swoich właścicieli. Tysiące ludzi wyszło na ulice, zebrano 300 tys podpisów, zmieniono decyzję pies trafił do schroniska.

Brytyjski sąd wbrew woli rodziców zdecydował o zabiciu przebywającego w śpiączce 2-letniego chłopca. Mimo, że niemalże w ostatniej chwili otrzymał włoskie obywatelstwo, a Włochy zapewniły transport i leczenie, brytyjski sąd nie zmienił decyzji. Postępowi angielscy „lekarze” chcą go zabić wbrew rodzicom, którym policja od miesięcy uniemożliwia zabranie chłopca za szpitala. Sąd kierując się „najlepszym interesem dziecka” stwierdził, że szpital ma być „wolny”, aby go zabić. Lekarze kłamali że chłopiec udusi się kilka minut po odłączeniu od respiratora. Chcieli podać mu środki przyspieszające śmierć. 2-letni Alfie przeżył całą noc o własnych siłach, w walkę o jego życie włączył się papież i państwo włoskie, które w trybie pilnym nadało mu obywatelstwo, miejsce w szpitalu i wysłało po niego samolot.

Jako Polacy pokażmy całemu światu, że nie zgadzamy się na nowoczesne barbarzyństwo i cywilizację śmierci, która zalewa Europę! Zasypmy konsulat Wielkiej Brytanii w Łodzi pluszowymi misiami z dedykacją dla Alfiego Evansa, który w tej chwili dramatycznie walczy o swoje życie.

Placówka znajduje się przy ul. Sienkiewicza 55 w Łodzi.

STOP CYWILIZACJI ŚMIERCI!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/209905793073844/

HK

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company