Województwo

Zjazd Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej 2014

W dniach 5-6 lipca Narodowcy z naszego regionu wzięli udział w Zjeździe Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej zorganizowanym w Bełchatowie, a następnie we wspólnej integracji, która odbyła się w jednym z tamtejszych ośrodków wypoczynkowych.

ZjazdMW25 lipca o godzinie 14:00 odbył się w Bełchatowie Zjazd Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej, na którym Prezesi wszystkich Kół MW będących na terenie województwa łódzkiego przedstawili ich działalność w ciągu ostatnich 6 miesięcy oraz podsumowali realizację zaplanowanej działalności. Ponadto, w zjeździe wziął również udział pan Józef Wodziński ze Związku Strzeleckiego „Strzelec”, który opowiadał o działalności jednego z żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego – podporucznika Ludwika Danielaka  ps. „Bojar” na ziemi bełchatowskiej.

Bezpośrednio po zjeździe, działacze organizacji narodowych z okręgu łódzkiego wzięli udział w integracji oraz 2-dniowym wypoczynku, w jednym z ośrodków wypoczynkowych pod Bełchatowem. Była to świetna okazja do zapoznania się oraz podzielenia się refleksjami i spostrzeżeniami na temat działalności narodowej pomiędzy działaczami poszczególnych Kół. Nie obyło się również bez dyskusji na tematy polityczno-ideowe. Do dodatkowych atrakcji zaliczyć można rozegrany wspólnie mecz piłki nożnej oraz pływanie na rowerach wodnych.

Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company