Zapowiedzi

08.02, godzina 18: Wojciech Sumliński w Łodzi!

„Powrót do Jedwabnego” to próba odkłamania historii, sprzeciw wobec narracji która od lat służy opluwaniu Polski i Polaków. Komu służy fałszowanie faktów i zrównywanie niemieckich katów z polskimi ofiarami? Czy przypadkiem nie chodzi o roszczenia i #ustawa447, ogromne pieniądze – 300 mld. dolarów w tle? Jeżeli „udowodnimy” światu iż to Polacy są współwinni będą musieli płacić…

Taką wizję serwują na całym świecie roszczeniowo nastawione środowiska żydowskie. Wygląda na to że w tej grze prawda się nie liczy, bo stawka jest wysoka.

Organizowane przez Fundację Piastowską i patriotów z woj. łódzkiego spotkania z Wojciechem Sumlińskim – publicystą, dziennikarzem śledczym to nasz wkład w walkę z antypolonizmem i sposób na dotarcie do Polaków. By skutecznie bronić się przed oszczerstwami musimy mieć wiedzę, uporządkować sobie argumenty do dyskusji.

Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim może być do tego niepowtarzalną okazją.

Wydarzenie na fb

Zapraszamy Państwa już 8-go lutego do Łodzi na godzinę 18:00.

Prelekcja będzie okazją do dyskusji połączoną z promocją książek „Rozprawa” i „Powrót do Jedwabnego”. Czekamy na Was w sali widowiskowej Stowarzyszenia Chrześcijańskich Robotników przy ul. Tuwima 34.

Prosimy o wsparcie w ramach organizowanej zrzutki: https://zrzutka.pl/bax67n .

Dołóż cegiełkę do budowy suwerennej i silnej Polski poprzez budzenie świad

D.Z

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company