Events Województwo Zapowiedzi

#AkcjaIntegracja w Łódzkiem. Spotkania w Bełchatowie i Łodzi coraz bliżej

Młodzież Wszechpolska organizuje w całej Polsce cykl otwartych spotkań pod nazwą #AkcjaIntegracja. Spotkania mają na celu promocję działań organizacji i będą miały miejsce również w Łódzkiem. 1 sierpnia Wszechpolacy zapraszają wszystkich zainteresowanych do Bełchatowa, a 3 dni później do Łodzi.

#AkcjaIntegracja to cykl otwartych spotkań odbywających się tego lata w całym kraju. Celem organizowanej przez Młodzież Wszechpolską akcji jest promocja idei narodowej wśród niezrzeszonych jak dotąd w organizacjach patriotycznych młodych Polaków i zachęcenie ich do wstąpienia w szeregi MW. Forma spotkań jest bardzo różnorodna, ale każdorazowo ich charakter wpisuje się w klimat obecnego czasu wakacyjnego. Również Wszechpolacy z Łódzkiego zapraszają na spotkania w wielu miastach naszego regionu. Już 1 sierpnia #AkcjaIntegracja zawita do Bełchatowa, gdzie w godzinę „W” będą miały miejsce obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Bezpośrednio po uroczystości można będzie porozmawiać z lokalnymi działaczami Młodzieży Wszechpolskiej i dowiedzieć się, jak wygląda działalność w ich organizacji, a także zaopatrzyć się w broszury i vlepki. Na najmłodszych czekać będą balony i malowanie na twarzach biało-czerwonych flag, a na dziewczynki również patriotyczne wstążki do włosów. Nie zabraknie napojów. O godz. 20:30 wspólnie z Wszechpolakami będzie można wziąć z kolei udział w koncercie powstańczych piosenek.

3 dni po spotkaniu w Bełchatowie (4 sierpnia) na wspólną integrację zapraszają działacze z Łodzi. Spotkanie odbędzie się w leżącym w centrum miasta Parku Źródliska, a początek przewidziany jest na godz. 18. Na przybyłych gości czekać będą zimna lemoniada oraz przekąski, a od sierpniowych upałów wytchnąć będzie można na przygotowanych leżakach. Dla osób, których nie zaspokoją rozmowy z Wszechpolakami, przygotowany będzie, podobnie jak w Bełchatowie, szereg materiałów informacyjnych.

By być na bieżąco z wszelkimi szczegółami dotyczącymi obu otwartych spotkań, zapraszamy do śledzenia wydarzeń na Facebooku: Bełchatów i Łódź.

Młodzież Wszechpolska zorganizuje #AkcjęIntegrację również w innych miastach województwa łódzkiego. Przewidziane są spotkania w Sieradzu, Rawie Mazowieckiej, Koluszkach i Zduńskiej Woli. O szczegółach tych wydarzeń będziemy na bieżąco informować na łamach naszego portalu.

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers