Łódź Zapowiedzi

Akcje charytatywne: „Paczka świąteczna dla Polaków na Kresach” i „Bożonarodzeniowa paczka dla bohatera”

Rozpoczynający się grudzień i trwający Adwent to czas, gdy wzmaga się działalność dobroczynna. W tym roku narodowcy włączają się w wyjątkowo liczną ilość akcji przedświątecznych, takich jak „Świąteczna zbiórka darów dla Domu Małego Dziecka na Stokach” lub „Rodacy Bohaterom”. Kolejne dwie akcje, prowadzone z inicjatywy Młodzieży Wszechpolskiej przedstawiamy Wam poniżej.

kresyZasada „Jeden Naród ponad granicami” jest nadal żywa i przed świętami przejawi się w akcji „Paczka świąteczna dla Polaków na Kresach”, polegającej na zbiórce żywności z długim terminem przydatności do spożycia (makaron, ryż, konserwy) oraz, niemniej istotnych, kartek świątecznych dla naszych rodaków oraz zabawek. Paczki prosimy wysyłać pod podany adres (Telewizja Wrocław – Studio Wschód, ul. Karkonoska 8 53-015 Wrocław) do 22 grudnia.

paczkadlabohateraDrugą, lokalną tym razem, inicjatywą jest „Bożonarodzeniowa paczka dla bohatera”. Artykuły żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia, środki higieniczne i opcjonalnie dołączone kartki z życzeniami dla kombatantów proszę przynosić do sklepu „Amor Patriae” przy ul. Tuwima 34, w bramie po prawej stronie. Pamiętajcie, żeby zaznaczyć dla której zbiórki przynosicie dary. Czasu jest niewiele, czekamy na wasze dary do 17 grudnia.

Pamiętajmy przed zbliżającymi się świętami o tych, którzy walczyli o ojczyznę lub cierpią jej brak.

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers