Łódź

Bojkot homo sklepów odpowiedzią na marsze dewiantów

Na terenie naszego miasta trwa homoseksualna propaganda lewactwa związanego z tzw. Fabryką Równości. Wczoraj mówili o tolerancji, dziś żądają związków partnerskich oraz małżeństw i wprowadzają specjalne queercard, które jawnie dyskryminują normalnych mieszkańców Łodzi, a jutro zanim się obejrzymy, dewianci będą adoptować i „wychowywać” dzieci. Nie będziemy czekali na rozwój wypadków, nie chcemy tak jak Francuzi przespać wojny o tradycyjne wartości z lewactwem. Ani centymetra więcej dla homopropagandy!

stophomoterrowiJak działa queercard? Jeśli zgłosisz się do tzw. Fabryki Równości i zdeklarujesz się, że jesteś homoseksualistą, lub popierasz środowisko lewaków to otrzymasz specjalną kartę rabatową, dzięki której, w wybranych sklepach na terenie Łodzi możesz kupić tańsze produkty, oczywiście po okazaniu karty.

Żeby tego było mało, dzisiaj jak co roku odbył się marsz „równości” środowisk homoseksualnych. Jednakże prócz wielu tych samych twarzy często spotykanych na podobnych wydarzeniach w innych miastach, marsz nie cieszył się większym poparciem. Ulicami Łodzi przeszło około 30-40 dewiantów, nie spotykając praktycznie żadnego zainteresowania ze strony mieszkańców. Kilkudziesięciu członków łódzkiego Ruchu Narodowego zrzeszonych w Młodzieży Wszechpolskiej postanowiło jednak przywitać „postępowców” krzycząc tradycyjne hasła, takie jak „Łódź wolna od homopropagadny”, „Nie tęczowa, nie czerwona, Łódź jest tylko narodowa” i wiele innych. Z powodu małej ilości dewiantów manifestujący z łatwością zostali przekrzyczani przez narodowców. Jak widać niewiele męskich gardeł postanowiło ich dzisiaj wesprzeć.

Aby nie dopuścić do rozwijania i szerzenia się chorych lewicowych ideologii możemy spróbować nie dopuścić do tego, aby homoseksualiści czuli się powszechnie akceptowani w Łodzi. Dobrym sposobem ku temu jest bojkot homo-sklepów, które wprowadziły queercard. Jest to skandaliczne i bardzo niebezpieczne zjawisko, złudnie przypominające działania zboczeńców z zachodnich państw, które mają w konsekwencji doprowadzić do dyskryminacji względem normalnych osób heteroseksualnych i narzucić reżimową poprawność polityczną oraz obyczajową. Świetnym przykładem państwa, które uległo homoseksualnej propagandzie jest chociażby Szwecja. W dawnym państwie Wikingów dziecku nie wolno do swojej matki, lub ojca zwracać się „mamo”, „tato”, ponieważ według lewackiej ideologii dyskryminuje to małżeństwa jednopłciowe…

W związku z tym, że Urząd Miasta na czele z Prezydent Hanną Zdanowską postanowił przez milczenie wyrazić cichą akceptację dla queercard na terenie naszego miasta, my łodzianie musimy wziąć sprawy w swoje ręce! Zachęcamy i gorąco apelujemy o różne formy bojkotu homo-sklepów na terenie naszego miasta, podajemy adresy lokali objętych bojkotem:

Klub Narraganset

ul. Gdańska 129

– Herbaciarnie Niebieskie Migdały:
ul. Sienkiewicza 40, ul. Piotrkowska 200 Pl. Wolności 12

– Ms Cafe:
ul. Więckowskiego 36

– Klubokawiarnia Kawalerka:
ul. Piotrkowska 89

– Zaraz Wracam Bistro:
ul. Piotrkowska 101

– Meg Mu:
ul. Piotrkowska 138/140 (OFF Piotrkowska)

– Mebloteka Yellow:
ul. Piotrkowska 138/140 (OFF Piotrkowska)

– Sebastian Wojtczak Studio:
ul. Piotrkowska 85

– Pracownia Fryzjerska Joko:
ul. Hubala 1 bl. 176

– Sex Shop Venus:
ul. Narutowicza 25

– Sex Shop Matador:
ul. Piotrkowska 85

– Pan tu nie stał:
ul. Piotrkowska 138/140 (OFF Piotrkowska)

– Klubokawiarnia Granda:
ul. Rewolucji 1905 r. 48

– Cafe Wolność:
Pl. Wolności 7

– La pies:
Al. Kościuszki 49/51

– Hostel Cynamon:

MK

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company