Publicystyka

Cywilizacja śmierci

Dzisiejsza medycyna potrafi uratować wcześniaki urodzone nawet w 19-20 tyg. ciąży. Tymczasem amerykańscy „doktorzy” twierdzą, że płód w 24 tygodniu nie odczuwa bólu oraz, że takie dziecko prawdopodobnie nie przeżyłoby po porodzie, gdyż nie mogłoby oddychać. Polecam serdecznie film, który nie jest ani drastyczny, ani nie pokazuje nagrań z aborcji – są na nim jedynie rysunki i schematy. Wstrząsające są jednak wypowiedzi ludzi, których zadaniem powinna być ochrona życia. Niby są lekarzami, a przecież zajmują się zabijaniem. Tyle tylko, że zabijają w łonie matki.

Wstrząsające jest również to, że kobieta jeszcze 3 dni po podaniu śmiertelnego zastrzyku nosi martwe dziecko. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co trzeba mieć w głowie, by się na to zdecydować w imię „lepszego życia”. Kobieta decydująca się na aborcję, by ułatwić sobie życie, nie jest świadoma obciążenia psychicznego. A przecież dziecko po urodzeniu można oddać do adopcji, dać mu przynajmniej szansę na przeżycie. Ktoś powie, że ciężko będzie się kobiecie rozstać z tym dzieckiem – w końcu już je urodziła, donosiła itd. Ale czyż nie jest ciężko miesiąc wcześniej to dziecko zabić?

O, przepraszam, użyłem sformułowania „dziecko” – przecież to nie jest dziecko, tylko „płód”! Możecie nazywać to jak chcecie – według mnie to jest człowiek, niezależnie od tego, jak określą go mądre komisje. Idąc tym tropem, można zezwolić na aborcję do końca pierwszego roku życia, jako że do 28 dnia to jest noworodek, z kolei do 12 miesiąca – niemowlę, czyli „nie-dziecko” – tak samo jak płód. Kto nie wie, jak wygląd dziecko w 20 tygodniu – wystarczy wpisać w Google i ocenić samemu.

Bardzo często pojawia się również argument, że takie dziecko nie poradzi sobie, gdyż jego narządy, np. płuca, nie są odpowiednio wykształcone. W takim razie zabijajmy również astmatyków i ludzi z POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), a także ludzi starszych, niepełnosprawnych, po wypadkach, czy tych, którzy wymagają operacji, przeszczepów itd. itp. Stworzymy dzięki temu wspaniałe, nowe społeczeństwo, w którym nie będzie ludzi niedoskonałych. Wyeliminujemy słabe jednostki, przeprowadzimy selekcję naturalną (jako silniejsi będziemy zabijać słabszych). Proponuję zacząć od przekształcenia wszystkich szpitali w kliniki aborcyjne i eutanazyjne. Można roboczo nazwać je „oczyszczalniami”, jako że filtrowałyby one nasze „czyste” i „wolne” społeczeństwo! Potem należałoby jeszcze uśmiercić wszystkich „starych” lekarzy, gdyż jeszcze mogliby komuś przez przypadek pomóc…

Ta spirala będzie się tylko nakręcała. Obawiam się, że do tego zmierza obecny świat. Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy mają inne podejście do rzeczywistości i mam nadzieję, że nasz kraj pozostanie ostoją normalności, gdzie życie ludzkie będzie szanowane – od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

B.W

Film w serwisie YouTube

3 KOMENTARZE

  1. Świetny wpis. złapałem kilka literówek, ale nic czym wypadałoby się przejmować.
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie, szczególnie jeżeli interesujesz się medycyną

  2. Świetny szablon bloga. Zauważyłem parę błędów składniowych,
    jednak nic czym trzeba się martwić. Pozdrawiam i zachęcam do
    wizyty u mnie, szczególnie jeżeli interesujesz się zdrowiem i urodą

Komentarze są wyłączone.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company