Publicystyka

Czas na „Szturm”!

Nowa era polskiego nacjonalizmu. Pismo narodowo-radykalne ponad podziałami!
„Szturm” to narodowo-radykalny miesięcznik internetowy, tworzony przez ludzi wywodzących się z różnych środowisk nacjonalistycznych.

Łączy nas przekonanie, że kreowanie nowoczesnego nacjonalizmu poprzez samo tylko sentymentalne odwoływanie się do historii obozu narodowego nie spełnia wymagań jakie stawiają przed nami dzisiejsze czasy. Dzielimy wspólne idee – sprzeciw wobec różnej maści imperializmów oraz materialistycznej tyranii zarówno kapitalizmu, jak i kolektywizmu. Na łamach „Szturmu” proponujemy radykalną społecznie wizję Polski i Europy. Jesteśmy idealistami. Pragniemy tworzyć idee i poprzez czyn wcielać je w życie. Z radością patrzymy więc na wszelkie przejawy idealizmu, które łamią ponowoczesną konwencję bezcelowości wszelkiego namysłu i działania.
„Szturm” będzie ukazywał się pod koniec każdego miesiąca. Zachęcamy do współpracy oraz propagowania naszego pisma wszelkimi możliwymi kanałami.
Kontakt z redakcją: redakcja@szturm.com.pl

Strona internetowa: http://szturm.com.pl/

Profil na fb: https://www.facebook.com/SzturmNR

szturmnr1

3 KOMENTARZE

 1. Mam mieszane uczucia – o ile z radością witam na rynku czasopism idei każdą inicjatywę patriotyczną , to już tytuł nowego miesięcznika uważam za fatalny. Tytuł „Szturm” mający brzmienie niemal identyczne jak przedwojenny niemiecki „Der Stürmer” to podkładanie się mediom głównego koryta zdominowanym przez lewactwo. Już widzę, jak zaczną natychmiast porównywać nowy tytuł do tego ultra-faszystowskiego pisemka III Rzeszy, od którego gorszy był chyba tylko „Nowy Komsomolec” w Sowieckiej Rosji.
  Nazwanie nowego pisma „Szturm” wygląda mi jak prowokacja służącą zdyskredytowaniu wydawnictw środowisk patriotycznych.
  Proponuję, póki czas, zmienić tytuł na mniej kojarzący się z hitlerowskim „Stürmerem”, gdyż w przeciwnym wypadku komuszo-gazetowo-wyborcza propaganda rozpęta w uzależnionych od siebie mediach, w tym publicznych, taką nagonkę, że nawet najwięksi zwolennicy ugrupowań patriotycznych zwątpią w czystość intencji patriotycznych redakcji „Szturmu”.
  Powodzenia !!!

 2. Proszę się leczyć panie Misiorny. Jeśli słowo „szturm” kojarzy się panu jedynie ze Sturmerem, to współczuję…

 3. Nie mnie się kojarzy, a lewakom – właśnie o tym napisałem.
  Proszę przeczytać jeszcze raz, ale ze zrozumieniem.

Komentarze są wyłączone.

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio