Łódź

Czego nie mówią Wam o Unii Europejskiej? – Antykomuna 2018

Wczoraj w sali kinowej Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w ramach Antykomuny miało miejsce spotkanie z wiceprezesem Ruchu Narodowego Krzysztofem Bosakiem i Jakubem Zgierskim, autorem popularnego bloga Młot na marksizm pt. ,,Czego wam nie mówią o Unii Europejskiej”. W trakcie spotkania prelegenci w sposób prosty i ciekawy przedstawili fakty o UE których nie da się usłyszeć w demoliberalnej kloace.

Głównymi organizatorami spotkania byli Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki, Ruch Narodowy Łódzkie i Brygada Łódzka Obozu Narodowo Radykalnego. Spotkanie rozpoczęło się o 18:30 przedstawieniem gości. Jako pierwszy głos zabrał Krzysztof Bosak. W swoim wystąpieniu poruszył tematy takie jak Polexit, demontaż UE, naprawianie UE, fatalne skutki członkostwa w UE dla gospodarki i życia społecznego, a także plany Ruchu Narodowego co do startu wspólnie z Wolnością do Europarlamentu.

Następnie głos zabrał Jakub Zgierski który w swoim wystąpieniu przedstawił między innymi historię Altiero Spinellego, jego wpływu na UE i tego jak jest obecnie postrzegany przez tzw. elity europejskie, a także omówił to jak obecnie postrzegany jest w zachodniej Europie komunizm, jak zmieniło się pod wpływem propagandy komunistycznej definiowanie faszyzmu, a także korzenie seksualnych wypaczeń promowanych przez UE oraz jak dalej ma to przebiegać w przyszłości.

Następnie przewidziany był czas na pytania od słuchaczy, które dotyczyły sensu zajmowania się takimi kwestiami, jak marksizm kulturowy, sens kandydowania do euro parlamentu, czy zasadności stosowania niektórych terminów, np. „nacjonalizm”. Poza tym padały pytania o koalicję Ruchu Narodowego z partią Wolność i kulisy tego porozumienia.

Spotkanie zakończyło się po około 2 godzinach gromkimi brawami dla zaproszonych gości. Organizatorzy poinformowali, że w ramach Antykomuny planowane jest jeszcze wyjście na strzelnicę w najbliższą niedzielę.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company