Events Łódź

Dzień w domu dziecka z narodowcami – inicjatywa Młodzieży Wszechpolskiej [ZDJĘCIA]

W sobotę 5 września Wszechpolacy z Okręgu Łódzkiego podjęli się organizacji wypadu do zaprzyjaźnionego domu dziecka, aby z organizować wszystkim przebywającym tam dzieciom dzień pełen zabaw i atrakcji.

O godz 10 przybyli na miejsce, gdzie od razu radośnie przywitali ich podopieczni placówki. Aby urozmaicić to spotkanie Wszechpolacy przygotowali dla dzieci pełną listę zabaw, przykładowo: zabawę w szukanie cukierków na terenie ośrodka, pompowanie balonów, a także malowanie twarzy pastelowymi kredkami.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 119651732_3400224393348936_2444232777038359393_n.jpg

Panowała fantastyczna atmosfera, która udzielała się wszystkim, jak i również organizatorom. Oprócz zabaw nie zabrakło także części kulinarnej, czyli stołu pełnego smakołyków i kiełbasek z grilla. Pod koniec naszego pobytu na pożegnanie wręczyliśmy opiekunom prezenty dla podopiecznych w postaci ubrań, zabawek i sprzętu do zabaw. Tę inicjatywę organizatorzy oceniają zdecydowanie bardzo pozytywnie ze względu na wartościowe rozmowy i możliwość sprawienia radości na twarzach podopiecznych, ponieważ niestety nie na co dzień zdarza im się taka okazja do zapomnienia o pewnych przykrych rzeczach, które ich niewątpliwie spotkały.

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency