Łódź

Finał akcji „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”

 

Akcja „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera” dobiegła końca. Aktywny udział w zbieraniu darów dla kombatantów zasłużonych w walce o niepodległość naszej ojczyzny wzięli działacze Młodzieży Wszechpolskiej oraz załoga sklepu Amor Patriae w Łodzi.

1Zbiórka żywności o długim terminie przydatności oraz artykułów higienicznych związana była ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i trwała od końcówki listopada do 19 grudnia, gdy miał miejsce finał tej inicjatywy.

Wszystkie zebrane dary wolontariusze MW dostarczyli do Łódzkiego Domu Kultury, gdzie odbywało się spotkanie opłatkowe kombatantów Armii Krajowej, wojsk konspiracji i harcerstwa. Imponująca hojność darczyńców zaskoczyła zarówno organizatorów, jak i gospodarzy ŁDK.

Dodatkową korzyścią dla działaczy, którzy w poniedziałkowe przedpołudnie zdołali wygospodarować czas na sfinalizowanie akcji, była niepowtarzalna możliwość połamania się opłatkiem z kombatantami i złożenia wzajemnych życzeń.

Bardzo dziękujemy osobom, które wsparły „Bożonarodzeniową Paczkę” oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jej powodzenia. Już teraz zapraszamy do włączenia się w podobne zbiórki przed Wielkanocą oraz inne akcje narodowców. Dołączamy również najlepsze życzenia świąteczne – zdrowych, spokojnych, błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego.

Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company