Events Województwo

Finał IX edycji Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera!

Dobiegła końca dziewiąta edycja bożonarodzeniowej zbiórki pod nazwą „Paczka dla Bohatera”. Udało się zgromadzić mnóstwo darów, które już trafiły do kombatantów w okręgu łódzkim. Dobre słowo, mnogość życzliwości oraz prezenty, to otrzymali nasi bohaterowie od wolontariuszy tej już cyklicznej akcji, która organizowana jest dwa razy do roku.

W dniach 11.11. – 15.12 miała miejsce zbiórka darów, którą aktywne postanowili wesprzeć działacze Młodzieży Wszechpolskiej.

Akcje wparło wiele kół i stowarzyszeń, dzieci oraz młodzież z przedszkoli i szkół, osoby prywatne, a także sponsorzy, którzy widnieją na stronie stowarzyszenia. Tak hojne wsparcie przyczyniło się do zebrania okazałej ilości darów, które trafiły do Bohaterów Narodu Polskiego.

Od 18 grudnia w Łodzi oraz okolicach miało miejsce rozwożenie paczek dla kombatantów, którą wspierali żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz wolontariusze akcji.

Zwieńczeniem IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera było przekazanie prezentów  Kombatantom mieszkającym w Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” im. Majora Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego „Nurta” w Łodzi.

Podziękowania od organizatora akcji:

FINAŁ IX BOŻONARODZENIOWEJ pACZKI DLA BOHATERA

Drodzy Przyjaciele, Darczyńcy, Sponsorzy w imieniu naszych kombatantów pragniemy Wam podziękować za zaangażowanie, za wsparcie, za okazanie serca Kombatantom. Dziękujemy za każdą nawet najmniejszą pomoc. Dzięki nawet najdrobniejszemu gestowi dobrego serca pojawiał się uśmiech na Ich twarzach. To Wy sprawiliście, że wielu naszych Bohaterów będzie miało wyjątkowe i cudowne święta Bożego Narodzenia. My ze swojej strony chcemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za to, że jesteście z nami, wspieracie nasze działania.Dziękujęmy .

Opublikowany przez Paczka dla Bohatera Wtorek, 24 grudnia 2019

Szczególne podziękowania należą się dla Pani koordynator akcji, Moniki Makiewicz, która w przeprowadzenie akcji w naszym województwie włożyła wiele tytanicznej pracy oraz serca.
Zdjęcia pochodzą z facebookowej strony @paczka dla bohatera

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego!

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers