Łódź

Gala Ladies Fight Night „That’s All Folks” w Łodzi!

1 kwietnia w Łodzi odbędzie się już druga odsłona federacji Ladies Fight Night. Okazuje się, że kobiece sporty walki zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. 18 grudnia 2015 roku w łódzkim hotelu DoubleTree by Hilton odbyła się pierwsza w Polsce w całości kobieca gala z dziewięcioma pojedynkami MMA i K-1. Wtedy w walce wieczoru zwycięstwo odniosła łodzianka, Sylwia „Mała” Juśkiewicz z Fight Club Łódź.

Już 1 kwietnia o godzinie 19:00 w Nowej Hali EXPO przy alei Politechniki 4 w Łodzi rozpocznie się gala Ladies Fight Night „That’s All Folks”, wstęp wolny.

W pojedynku na zasadach K-1 Sylwia Juśkiewicz zmierzy się z Danielą Graf.

Sylwia Juśkiewicz ma 21 lat i jest niewątpliwie jednym z największych talentów jaki pojawił się w polskich kobiecych sportach walki. Łodzianka jest uniwersalną zawodniczką walczącą m.in. w formułach K-1 i MMA. W tej ostatniej debiutowała w wieku 17 lat w walce z mistrzynią UFC i największą polską gwiazdą MMA, Joanną Jędrzejczyk. Po dramatycznej walce uległa wówczas nieznacznie mistrzyni na punkty. Trenuje w klubie Fight Club Łódź pod okiem trenera Grzegorza Chałubińskiego.

HK

 

Źródło grafiki: https://www.facebook.com/events/1664982030428965/

 

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company