Łódź Województwo

Kampania społeczna „Kocham Polskę” – Młodzież Wszechpolska wspiera polską gospodarkę

W tym roku już po raz 16. działacze Młodzieży Wszechpolskiej w całym kraju organizują Kampanię Społecz Kocham Polskę. W akcję włączają się też łódzcy narodowcy. 

Tegoroczna edycja organizowanej rokrocznie w okolicach 14 lutego kampanii nawiązuje do kryzysu ekonomicznego wywołanego koronawirusem i związanych z nim ograniczeń w funkcjonowaniu gospodarki. W tym trudnym czasie, gdy wiele firm ogłosiło bankructwo, a inne borykają się z ogromnymi stratami, działacze Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej zachęcają do wspierania rodzimych przedsiębiorców i kupowania w polskich sklepach. Jak podkreślają organizatorzy, solidaryzm społeczny wymaga od nas pomocy dla tych, którzy współtworzą krajową gospodarkę. Kierując się patriotyzmem konsumenckim, przyczyniamy się do poprawy sytuacji materialnej nie tylko przedsiębiorców i ich rodzin, ale również pracowników.  

Plakat nawiązujący do tegorocznej edycji kampanii odebrać będzie można w piątek o godz. 18:00 na placu Dąbrowskiego, gdzie dokładnie wtedy odbędzie się ponadto marsz pamięci kpt. Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”.

Może być komiksem przedstawiającym tekst
Tegoroczny plakat Kampanii

Mateusz Dębski

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers