Województwo

Kandydatka Konfederacji – Izabela Walczak zbierała podpisy w Łęczycy

W ostatni weekend sierpnia na królewskim Zamku w Łęczycy miał miejsce XXI Międzynarodowy Turniej Rycerski. Była to dobra okazja do zebrania podpisów pod listami poparcia Konfederacji, na których znajdziemy wielu narodowych liderów. Z tego tytułu nie zabrakło też Izabeli Walczak – jedynki z okręgu sieradzkiego.

Kandydatka z pomocnikami od godzin południowych do końca trwania imprezy opanowała okolice zamku, w celu nakłonienia wyborców do złożenia cennego podpisu pod listami poparcia kandydatów KWW Konfederacja Wolność i Niepodległość.
Z uwagi na okoliczności polityczne, które nie sprzyjają dziś konserwatystom, praca nie należała do najłatwiejszych.
Była to jednak dobra okazja do poznania z jakimi problemami mają do czynienia na co dzień mieszkańcy Łęczycy i okolic.

Jak relacjonuje Izabela Walczak z KONFEDERACJI na oficjalnym profilu:
Dziękujemy za wszystkie podpisy mieszkańcom miasta i gościom, którzy przyjechali na turniej rycerski. Była to również okazja żeby porozmawiać o tym co się w mieście podoba a co należałoby zmienić. Wśród plusów mieszkańcy wymienili łęczycki park i atrakcje dla dzieci, problemy, które należałoby rozwiązać to min. brak atrakcyjnych miejsc pracy, kwestia mieszkań komunalnych i wprowadzanie opłat za parkowanie również na parkingach poza centrum.


Do końca zbiórki zostało już niewiele czasu, dlatego Konfederaci apelują o maksymalną mobilizację.
„Wszystkie ręce na pokład. Bez pomocy sympatyków, działaczy, kandydatów wiele nie jesteśmy w stanie osiągnąć. Warto wykorzystywać kalendarium odbywających się w naszych regionach imprez, by łatwiej dotrzeć do szerszego grona obywateli.
Konfederacja musi znaleźć się na karcie wyborczej! Do dzieła!
” – mówią narodowcy


Malwina Gogulska

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency