Łódź

Konfederaci o „Pakiecie Polskiego Kierowcy”

W piątek 13 września o godzinie 10:00 kandydaci komitetu Konfederacja Tomasz Grabarczyk (KORWIN) oraz Adrian Antoniak (Ruch Narodowy) zaprezentowali podczas konferencji prasowej przed Urzędem Miasta Łodzi „Pakiet Polskiego Kierowcy”.

Jak można, było się dowiedzieć ucisk podatkowy oraz biurokratyczny sięga każdą z grup społecznych. Konfederacja przedstawiła część z rozwiązań pozwalających odetchnąć wszystkim tym, którzy dojeżdżają do pracy, pracują jeżdżąc autem, czy prowadzą firmy transportowe.

Konfederaci twierdzą „Jeden z głównych postulatów, czyli obniżka ceny paliwa to ulga dla nas wszystkich, spadek kosztów transportu to obniżka cen produktów i usług. Wszędzie tam, gdzie cena paliwa jest składową kosztów prowadzenia działalności tam odnotujemy spadki cen dla konsumentów.

Narodowcy i wolnościowcy postulują:

  • Benzyna za 3 zł – zniesienie akcyzy na paliwo;

  • Winiety zamiast bramek na autostradach;

  • Mniejsze opłaty za wjazdy do centrów miast;

  • OC/AC na człowieka, nie na pojazd;

  • Zniesienie podatku od kupna samochodu;

  • Więcej miejsc parkingowych w miastach.

Winiety zamiast bramek to również ważny postulat, gdyż pozwolą na odciążenie z nadmiernego obłożenia opłatami Autostrad z których korzystają wszyscy, a zwłaszcza firmy transportowe.

Podróż z Łodzi do Poznania samochodem osobowym to koszt rzędu 60zł w jedną stronę za bramki. W dwie strony plus cena paliwa to koszty w setkach złotych”

W Bułgarii tydzień winiety to koszt rzędu 30zł po przeliczeniu na nasze” donoszą kandydaci.

Czy nadchodzi czas na lepsze? Czy Dobra Zamiana jaką zafundował nam rząd Prawa i Sprawiedliwości doczekała się rzetelnej prawicowej Dobrej Zmiany?? – zastanawiają się kandydaci Konfederacji do sejmu

A.A, W.B

1 KOMENTARZ

  1. I zniesienie limitów prędkości na autostradach jeszcze poproszę – bo bodajże o to również Partia Kierowców zrzeszona pod Konfederacją walczy.

Komentarze są wyłączone.

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers