Województwo Zapowiedzi

Konkurs plastyczny ONR Piotrków Trybunalski – Zapraszamy

Obóz Narodowo-Radykalny nigdy nie rozdzielał miłości do Ojczyzny od miłości do Boga. Katolicyzm jest częścią składową naszej cywilizacji, filarem, na którym budowało się państwo polskie. Nigdy nie powinniśmy pomijać wiary w analizowaniu dziejów naszego narodu i wielkich czynów wielkich Polaków. Odrzucając polską kulturę, historię lub katolicyzm, tworzymy niepełny obraz przyszłości naszej Ojczyzny.

Aby podkreślić, jak wielki wpływ ma nasza wiara na jedność, siłę i potęgę polskiego narodu, piotrkowski oddział Obozu Narodowo-Radykalnego organizuje patriotyczny konkurs plastyczny pod hasłem ,,Bóg mieczem, Wiara tarczą”. Odwołuje się ono także do tegorocznego Marszu Niepodległości.

Prace mogą wykonywać dzieci od 6 do 13 lat. Nie ograniczamy wszystkich zainteresowanych regułami dotyczącymi użytych technik plastycznych, ani interpretacji hasła konkursu. Bardzo nam zależy na rozwijaniu kreatywności dzieci oraz przybliżaniu ich do wielkich, ponadczasowych wartości. Na zgłoszenia czekamy do 2 grudnia. Laureatów konkursu czekają nagrody.

Życzymy powodzenia!

KONTAKT:
onrpiotrkow@gmail.com

 

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency