Łódź

Łódź: Konwencja wyborcza KONFEDERACJI

Ponad 200 osób uczestniczyło w ubiegłą środe w konwencji wyborczej „Konfederacji” – Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy.
Uczestników konwencji „witała” bardzo skromna delegacja Obywateli RP, którzy zarzucali uniosceptykom „prorosyjskość” oraz rasizm…


Niestety ze względu na napięty harmaogram wyborczy, nie dotarli na spotkanie zaproszeni goście – Robert Winnicki, Janusz Korwin Mikke oraz Kaja Godek.

Głos zabrali praktycznie wszyscy kandydaci Konfederacji do Parlamentu Europejskiego z naszego województwa. Patryk Marian z Bełchatowa zachęcał do „wyjścia z pisowego matrixa”. Izabela Walczak stwierdziła, że Polska na chwilę obecną jest płonącą katedrą Notre Dame, którą trzeba ugasić i odbudować. Rafał Gierowski szef łódzkiego Ruchu Narodowego, przekonywał, że wybory do PE, to dopiero połowa drogi do sukcesu. Tomasz Grabarczyk, który jest liderem łódzkich struktur Wolności, mówił, że czuje się oszukany, przez decydentów UE, bowiem Polska wstępowała do zupełnie innej Unii, niż ta która jest obecnie.

Pojawił sie też w formie elektronicznej Janusz Korwin Mikke, który tradycyjnie zapelował o „zniszczenie Unii Europejskiej”.
Konwencje zakończył wykład specjalnego gościa Sławomira Mentzena.

W.B
Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company