Województwo

Krzysztof Bosak z wizytą w województwie łódzkim

W ostatnią niedzielę kandydat na prezydenta RP z ramienia Konfederacji – Krzysztof Bosak, odwiedził Sieradz i Skierniewice w ramach kampanii zachęcającej do zbierania podpisów na kandydata środowisk narodowych, wolnościowych i konserwatywnych. To szerokie poparcie ideowej prawicy sam zainteresowany często podkreślał w trakcie swoich wystąpień.

Najpierw, około godziny 14:00, Krzysztof Bosak spotkał się ze swoimi sympatykami w Sieradzu, którzy, pomimo niesprzyjającej pogody, zapełnili praktycznie całą aulę. Po krótkiej konferencji prasowej na żywo przed publicznością już na dobre rozpoczęło się spotkanie. Bosak na początku przedstawił swoje przemyślenia na temat obecnej sytuacji politycznej, gdzie skupił się rzecz jasna na trwającej kampanii prezydenckiej. Następnie odpowiadał on na pytania publiczności, która poruszyła kwestię m.in. pomysłu głosowania przez internet, wsparcia dla osób niepełnosprawnych, a także wolności obywatelskich. Polityk Konfederacji przytoczył też groteskową sytuację na jednym z poprzednich spotkań, podczas którego był wypytywany o swoje rzekome „żydowskie korzenie”. Na sam koniec Krzysztof Bosak zrobił sobie wiele zdjęć z sympatykami oraz udzielił wywiadu dla jednej z telewizji. Niestety na wspomnianą część nieoficjalną nie miał zbyt wiele czasu, ponieważ już o godzinie 18:00 miał spotkać się ze skierniewiczanami.

Mieszkańcy Skierniewic, gdzie pogoda również nie dopisała, także wypełnili całą salę. Krzysztof Bosak i tu wypowiadał się zjednoczeniowym, motywującym tonem. Ukazywał on hipokryzję tzw. „centroprawicy”, która, pomimo werbalnej reprezentacji swoich poglądów, nie wdraża ich w życie i ciągle okłamuje wyborców. W dalszej części z sali padały pytania m.in. o stosunki Polski z Rosją, USA i Izraelem, czy odnośnie kwestii socjalnych i pomocy osobom niepełnosprawnym, gdzie zauważył problem. Uważa on, że pomoc dla tych ludzi jest zdecydowanie niewystarczająca, zwłaszcza że nieraz trzeba się nimi opiekować 24 godziny na dobę, co stanowi wielki wysiłek, w tym i pod względem finansowym, dla rodzin. Po oficjalnej części spotkania można było oczywiście chwilę porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z kandydatem na prezydenta RP.

W trakcie swych spotkań Krzysztof Bosak nawoływał do mobilizacji sympatyków Konfederacji, którzy jako jedyni mogą zapewnić sukces kampanii. Zapewne takie ożywione działania przyniosą zamierzony skutek, zwłaszcza że w ostatnim czasie miał miejsce atak jeszcze niezidentyfikowanych bandytów na poznańską zbiórkę podpisów na kandydaturę Krzysztofa Bosaka. A jak wiemy takie, tak naprawdę rozpaczliwe działania, przynoszą zawsze odmienny skutek od tego planowanego.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani wsparciem zbiórki podpisów na rzecz kandydatury Krzysztofa Bosaka, to należy:

👉 Wejść na stronę https://bosak2020.pl/
👉 Pobrać formularz do zbiórki podpisów
👉 Wpłacić darowiznę

1 KOMENTARZ

  1. Krzysztof Bosak naszym kandydatem – jako jedyny reprezentuje prawdziwie prawicowe poglądy, jest osobą elokwentną, mądrą, odważną i byłby po prostu dobrym prezydentem, dbającym o POLSKI interes narodowy.

Komentarze są wyłączone.

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company