Łódź

„Kupuj polskie” w Łodzi

Młodzież Wszechpolska w swojej cyklicznej przedświątecznej akcji „Kupuj Polskie” po raz kolejny zachęcali Polaków do kupowania polskich produktów w myśl hasła „Swój do swego po swoje”.

Wszechpolacy zachęcali w kilku miejscach naszego miasta do patriotyzmu konsumenckiego i wspierania rodzimych przedsiębiorstw. Narodowcy rozdawali ulotki w pobliżu centrów handlowych oraz rozwiesili plakaty promujące akcje w różnych częściach miasta.

Organizatorzy przekonywali, że dzięki kupowaniu polskich towarów konsumenci wspierają przedsiębiorców, którzy produkują i sprzedają na swoim rynku. To oni, rozwijając się i poszerzając swoje oferty, napędzają polską gospodarkę. Dzięki pracy rodzimych przedsiębiorców, którzy starają się ulepszać jakość oferowanych przez siebie usług i produktów, wzmacnia się pozycja naszego rynku. Nie raz także polskimi produktami interesują się zagraniczne podmioty, które cenią je wyżej, niż własne. Konsument, zwracając uwagę na pochodzenie kupowanego przez siebie towaru, wspiera jego producenta, a najuczciwiej jest, gdy przychodzi swój do swego po swoje.

„Kupuj polskie produkty, a wydane pieniądze wrócą do ciebie!”

Zdjęcie użytkownika Młodzież Wszechpolska - Okręg Łódzki.Zdjęcie użytkownika Młodzież Wszechpolska - Okręg Łódzki.Zdjęcie użytkownika Młodzież Wszechpolska - Okręg Łódzki.

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio