Zapowiedzi

Kurs dla działaczy pro-life w Łodzi!

Już w najbliższą sobotę 10 stycznia w Łodzi odbędzie się bezpłatne szkolenie dla wszystkich zainteresowanych działalnością pro-life – obroną życia dzieci nienarodzonych. Szkolenie jest inicjatywą Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Uczestnicy kursu dowiedzą się jak skutecznie działać w obronie życia poczętego i przeciwdziałać propagowaniu aborcji. Zapisów można dokonać na stornie: http://www.stopaborcji.pl/index.php/rekrutacja/kursy-dla-proliferow. Tam dostępne będą wszystkie szczegółowe informacje dla uczestników kursu. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne!

Fundacja Pro-Prawo do Życia organizuje szkolenia już od 3 lat. Posiada struktury lokalne w kilkudziesięciu miastach Polski. W 2014 roku Fundacja zorganizowała kilkaset pikiet i wystaw antyaborcyjnych, przeprowadziła zajęcia w kilkunastu szkołach. To dzięki wolontariuszom Fundacji pod jej inicjatywą ustawodawczą „Stop Pedofilii” zebrano 250 tys. podpisów. Co ważne, Fundacja nie jest wspierana środkami z budżetu państwa, dofinansowywana z Unii Europejskiej ani sponsorowana przez wielki biznes.

Marta Niemczyk

kurs_plakat_4_lodz-page-001

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers