Zapowiedzi

Łódź – marsz antyimigracyjny 12.09 godzina 16

W sobotę (12.09) wypada 332 rocznica Odsieczy Wiedeńskiej. Tego dnia król Jan III Sobieski, wraz ze swoją niezrównaną husarią, rozgromił liczne wojska Imperium Osmańskiego, ratując tym samym Europę przed zalewem Islamu.

332 lata później Polsak staje przed podobnym zagrożeniem. „Postępowe” państwa zachodniej Europy, głównie Niemcy, sprowadzają na stary kontynent tysiące uchodźców wyznających Mahometa. Polska jest jednym z krajów, którym narzuca się, aby przyjęła ich jak najwięcej. Polski Rząd przystał z początku na liczbę 2 tysięcy, a teraz już ponad 9 tysięcy imigrantów. Każda z tych osób nie tylko kosztuje nas tysiące złotych, ale także jest poważnym zagrożeniem dla całego narodu. Imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu nie asymilują się, przyjeżdżają tu po zasiłki, mieszkania, i chcą narzucać nam swoje chore prawa Koranu.

W najbliższą sobotę 12 września o 16, partia KORWiN, organizuje marsz antyimigracyjny, który rozpocznie się pod Urzędem Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104) i przejdzie ulicami Łodzi. Przedstawiciele partii KORWiN zaprosili na tą manifestację również inne środowiska z tzw. środowiska prawicy antysystemowej. Pojawią się tam m.in. przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1043565532322710/

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company