Zapowiedzi

Łódzki wyjazd na Marsz Niepodległości

Wielkimi krokami zbliża się 11 Listopada, a z nim kolejny już Marsz Niepodległości w Warszawie. Tegoroczne hasło to: „Polacy dla Polski, Polska dla Polaków”. Jak co roku, Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki organizuje wyjazd – link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1470885056522619/Bądź tam z tysiącami Polaków! 

11 Listopada to moment ogromnie ważny nie tylko z uwagi na fakt, iż niesie na sobie ciężar 1918 roku i przełomowość odzyskania niepodległości przez Polskę. Jesteśmy zobowiązani, by patrzeć na obecną rzeczywistość przez pryzmat wydarzeń, które następowały w ciągu tych 97 lat, aż do dnia dzisiejszego. Można powiedzieć, że dojrzała polska tożsamość narodowa zahartowana trudami historii, nie spoczywa na laurach dziejowych sukcesów. Polsce potrzeba dzisiaj patriotów!

MNManifestujemy aktualność ideałów Bóg, Honor, Ojczyzna. Czcimy wolność, suwerenność i niepodległość. Pamiętamy, kto był przyjacielem, a kto wrogiem. Eksponujemy Polskość, która tętni życiem w Narodzie.

Zapisy: wyjazdmn@o2.pl

Czołem Wielkiej Polsce!

ape

Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company