Zapowiedzi

Lokalny ekopatriotyzm – sprzatanie osiedla „Nowosolna”

Część Radnych Osiedla „Nowosolna” wraz ze srodowiskami patriotycznymi z naszego miasta planuje zorganizować druga turę sprzatania osiedla.
Sprzątanie odbędzie się w najbliższą sobotę (06.07) od godziny 13, ma potrwać do 18. Wszysycy chętni są mile widziani, zbiórka godzina 13 Rynek Nowosolna 1.


Niestety miłoście nam panująca Hanna Zdanowska wszelkie środki finansowe i zasoby ludzkie stara się pompować w centrum, by te wyglądało bardzo ładnie. Niestety kosztem osiedli będących na obrzeżach.
Własnie dlatego mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręcę!

„Plan jest taki uprzątnięcie Brzezińskiej oraz jak nam nie zbraknie czasu przejdziemy się lasem od Majowej po Rodzynkowa, bo tam też jest co sprzątać – wydaje mi się, że damy radę jeżeli zainteresowanie będzie większe niż wcześniej a zapowiada się lepiej niż ostatnio byliśmy w 4 osoby. Dużo posprzątaliśmy oraz dużo zostało zgłoszone na do urzędu jako z powodu gabarytów, nie miałem możliwości tego niestety zabrać.

Prosiłbym o deklarowanie się osób, które wezmą udział, aby nie było takich sytuacji jak ostatnio naszykowałem sprzęt oraz wodę na 10 osób, a okazało się, że było nas 4 osoby… 🙁 „ – piszą na swoim wydarzeniu organizatorzy.

Wydrzenie na fb:
https://www.facebook.com/events/2383210321890844/

W,B


Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company