Łódź

Menu: piwo i… partia Razem?

Coraz więcej łódzkich pubów, klubokawiarni i klubów zmienia swój pierwotny charakter. W wielu lokalach, oprócz tradycyjnych spotkań przy piwie, organizowane są różnego rodzaju wykłady i dyskusje, również o charakterze politycznym.

W organizacji tego typu wydarzeń zdecydowanie przoduje partia Razem, która często przeprowadza swoje oficjalne spotkania w znanych łódzkich lokalach. Chodzi głównie o Żarty Żartami i Niebostan. 3 października ubiegłego roku w Niebostanie Razem zorganizowała spotkanie „Kobiety do polityki! Poznajmy się, porozmawiajmy, działajmy”, którego celem było przyciągnięcie kobiet biorących udział w Czarnym proteście. 28 lutego w Żarty Żartami odbył się wykład organizowany przez Razem, którego tematem była wygrana Donalda Trumpa w USA, jako zjawisko zupełnie niezrozumiałe dla świata lewicy.

To tylko kilka przykładów minionych wydarzeń, które odbywają się one we wspomnianych lokalach już regularnie, a zapowiadane są kolejne. 27 kwietnia w Żarty Żartami będzie można wziąć udział w spotkaniu „Związki są sexy – o związkach zawodowych”. Poprowadzi je Anna Nowicka, feministka i socjalistka, która została przez organizatorów nazwana nie gościem, ale… gościnią.

HK

1 KOMENTARZ

  1. Nie należy się dziwić – w ten sposób lewizna chce wypłynąć na szersze wody. To bardzo dobry i dawno sprawdzony pomysł – organizowanie spotkań dyskusyjnych swoich wyznawców w karczmie.
    Sam bym chętnie uczestniczył w jakiejś pouczającej wymianie poglądów i dyskusji środowisk patriotycznych przy piwie, niestety, nikt w Łodzi nie kwapi się do zainicjowania takich spotkań. A solo przecież się nie będę wygłupiał 🙂
    W Łodzi pozostaje więc tylko pójść na spotkanie z tą popapraną fanatyczką poprawności politycznej finansowanej przez Sorosa. Ale tego nikt ode mnie nie może wymagać.

Komentarze są wyłączone.

Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company