Events Łódź Województwo

Michał Urbaniak w województwie łódzkim – relacja ze spotkań

W dniach 30-31 lipca w kilku miastach w naszym województwie miały miejsce spotkania z posłem Konfederacji – Michałem Urbaniakiem. Gdzie miały miejsce spotkania, jaka była na nich frekwencja i jaka była atmosfera? O tym poniżej.

Łódź

Brak opisu.

W Łodzi do lokalu przy ul. Tuwima 34 na godz. 19:30 przyszło ok. 20 osób. Na początku głos zabrał na nim prezes łódzkiego koła RN, a następnie także prezes łódzkiego koła MW. Potem poseł Urbaniak wygłosił swój krótki monolog, a później przyszła pora na pytania. Pytający poruszyli m.in. kwestię polityki prodemograficznej, konwencji stambulskiej, a także narodowego skrzydła Konfederacji. Po spotkaniu rzecz jasna przyszedł czas na integrację.

Łask

Brak opisu.

Spotkanie w Łasku rozpoczęło się o godz. 17:00. Poza posłem Urbaniakiem i działaczami Młodzieży Wszechpolskiej obecni byli działacze Ruchu Narodowego – Andrzej Kaniewski i Izabela Walczak, a także lokalni działacze społeczni i samorządowi oraz sympatycy Konfederacji. Warto też wspomnieć, że działacze MW, jak zresztą na prawie wszystkich spotkaniach, byli bardzo aktywni i np. rozdali przybyłym do Łasku osobom egzemplarze pisma „Wszechpolak”.

Zduńska Wola

Brak opisu.

Na spotkaniu w Zduńskiej Woli zjawiło się ok. 20 osób, w tym po kilku działaczy z Młodzieży Wszechpolskiej, czy Młodych dla Wolności. Spotkanie odbywało się w przyjemnych, luźnych warunkach na tarasie jednej ze zduńskowolskich restauracji od godziny 19:30. Dzięki temu także atmosfera była miła, choć oczywiście nie zabrakło poważniejszego monologu posła Urbaniaka oraz licznych, interesujących pytań na różne tematy. Później jednak miała miejsce integracja z uczestnikami spotkania. W ten sposób zakończyło się ostatnie spotkanie z Michałem Urbaniakiem w naszym województwie.

1 KOMENTARZ

Komentarze są wyłączone.

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company