Łódź

Młody muzułmanin terroryzuje uczniów łódzkiego liceum?

Czy jesteśmy świadkami następstw, które niesie za sobą multikulti? Kilka dni temu jeden z łódzkich dzienników doniósł o skandalicznym zachowaniu ucznia XV LO w Łodzi, muzułmanina, który miał terroryzować innych uczniów tej szkoły, zwłaszcza dziewczęta.

 

To nie pierwsze takie incydenty z udziałem chłopca. Podobne miały miejsce, kiedy uczęszczał do gimnazjum nr 6 i 7. Niestety, wraz z wiekiem wzmaga się u niego agresja. W liceum obowiązuje wobec niego taryfa ulgowa, ponieważ jest wyznania islamskiego i jak sam mówi – wyznaje „inne wartości”. O złym zachowaniu chłopca zostali poinformowani rodzice, od kilku lat żyjący w Polsce. Matka agresora nigdy nie pojawiła się w szkole, a ojciec nieelegancko odzywa się do nauczycieli. Mamy więc przykład islamskiej rodziny, która wychowuje dziecko na fanatyka swej wiary: chłopak naśladuje ruchy imitujące zachowanie seksualne, depcze i poniewiera ubrania w szatni oraz wyzywa innych uczniów. Ma on nadzór kuratora oświaty, lecz mało prawdopodobne, aby to coś zmieniło, ponieważ – jak wiadomo – wychowanie wynosi się z domu.

Jeśli sytuacja wygląda tak, jak przedstawia to autor artykułu umieszczonego w „Dzienniku Łódzkim”, XV LO powinno podjąć radykalne działania, najlepiej wydalić agresywnego licealistę ze szkoły. Najdziwniejsze wydaje się to, że inni uczniowie nie biorą sprawy w swoje ręce, choćby w obronie koleżanek z klasy. Z drugiej strony trudno im się dziwić, ponieważ jak pokazuje ostatnie wydarzenie z Łodzi, które miało miejsce na ulicy Piotrkowskiej, wszelkie próby jakiejkolwiek konfrontacji z muzułmanami kończy się posadzeniem o rasizm i nietolerancję.

Kilka dni po pojawieniu się artykułu pojawiła się informacja, jakoby sprawa ta została sztucznie nadmuchana przez media. Kilkoro uczniów XV LO w Łodzi zapytanych o terroryzującego innych muzułmanina odpowiadają, że nic na ten temat nie wiedzą. Wersja przedstawiana przez radę pedagogiczną i rodziców różni się zatem od tej prezentowanej przez uczniów.

Liman

5 KOMENTARZY

 1. Na razie w pale to nie mieści, ale wszystko się może zdarzyć….?
  Niewykluczone, że trzeba będzie ruszyć na pomoc patriotom niemieckim, jak niegdyś król Jan III Sobieski do Wiednia na pomoc Austriakom, ochronić ich od „bisurmanów”. Filmik młodych patriotów apelujących do swoich władz o zaprzestanie absurdalnej polityki imigracyjnej:

  http://vod.gazetapolska.pl/12359-poruszajacy-apel-niemieckiej-mlodziezy

  Wtedy, 350 lat temu ciapatych nazywano bisurmanami, ale wszystko pozostałe – działo się identycznie jak dzisiaj.
  „Historia niczego nikogo nie nauczyła” – mawiają nauczyciele historii.

 2. Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. W naszym pieknym kraju szybko zrobiliby z takim porzadek. Mlodziki nie sa takie glupie jak sie niektorym wydaje. Zwlaszcza wszyscy na jednego.

 3. Niech mu koledzy z klasy/koleżanki wpierdol spuszczą to się uspokoi. Jestem tolerancyjny ale nie dla ludzi którzy są traktowani z przymrużeniem oka bo „wyznają inne wartości” i co ? To ja może zrobię tak samo i co ? I nie będę miał taryfy ulgowej bo…? Bo jestem kurwa Polakiem.

Komentarze są wyłączone.

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers