Łódź

Nacjonaliści pomagają bezdomnym w Łodzi

Autonomiczni Nacjonaliści z Łodzi przy pomocy Brygady Łódzkiej Obozu Narodowo Radykalnego zorganizowali kolejną zbiórkę dla potrzebujących.
Nacjonaliści wsparli schronisko dla bezdomnych mężczyzn w Łodzi
.

O swojej akcji poinformowali na jednym z portali społecznościowych. Okres zimowy do szczególny czas dla osób bezdomnych dlatego każda najdrobniejsza pomoc jest na wagę złota. Inicjatorzy zbiórki przekazali schronisku materiały chemii gospodarczej, środki do chigieny osobistej oraz dosyć dużą liczbę maseczek.
Narodowcy kolejny raz pokazują, że słowo „solidaryzm” nie jest tylko sloganem na manifestacjach.

Autonimiczna Łódź tak opisała swoją akcję: „Solidaryzm naszą siłą, aby to hasło skandowane na licznych manifestacjach mogło się ziścić trzeba zamienić słowa w czyny. Z takiego założenia wyszła grupa łódzkich nacjonalistów, która przeprowadziła swoją pierwszą w tym roku akcje społeczna skierowana do panów zamieszkujących schronisko dla bezdomnych mężczyzn w Łodzi. Dzięki pomocy ze strony koleżeństwa z Ostrowa Wlkp, a także lokalnych działaczy Obozu 34 i Trzeciej Drogi udało się zebrać kilka kartonów szamponów, środków piorących, płynów do mycia naczyń, maseczek ochronnych, środków do higieny oraz maszynek do golenia.Wizyta nacjonalistów w schronisku ucieszyła zarówno podopiecznych jak i zarządzających obiektem. Zapewne to nieostatnia wizyta w schronisku w tym roku. Mamy nadzieję, że z każdą kolejną uda nam się zwiększać ilość zebranych darów, bo zapotrzebowanie jest ogromne. Na chwilę obecną w schronisku przebywa blisko 120 panów. Dlatego zachęcamy każdego kto ma tylko możliwość pomocy, w postaci dużej ilości maseczek, chemii gospodarczej czy środków do higieny do zgłaszania się do schroniska dla mężczyzn w Łodzi.

Źródło własne, https://www.facebook.com/autonomlodz

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company