Zapowiedzi

„Narodowa Łódź”: Już 6 raz obejmujemy patronatem IDZIE ANTYKOMUNA 2015 – Dołącz do nas

Wielkimi krokami zbliża się największa w Polsce manifestacja antykomunistyczna upamiętniająca wydarzenia z 13 grudnia 1981 r. Łódzka Antykomuna przemaszeruje w tym roku już po raz 9. w przeddzień tragicznej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Portal „Narodowa Łódź” od 2009 roku patronuje inicjatywie, tak też będzie w tym roku.

Inicjatywa „Idzie Antykomuna” to wielowymiarowe wydarzenie  organizowane w Łodzi przez młode pokolenie narodowców w celu upamiętnienia ofiar stanu wojennego, a także potępienia komunizmu oraz faktu podpisania przez Polskę Traktatu Lizbońskiego i płynących z tego konsekwencji.

W tym roku oprócz podstawowej idei sprzeciwu wobec komunizmu po raz kolejny zaprotestujemy przeciw unijnemu dyktatowi narzucającemu Polsce kwotę nielegalnych imigrantów, których będziemy musieli przyjąć.

Jak co roku zgromadzone podczas tego dnia pieniądze przekażemy na organizację Świąt Bożego Narodzenia w jednym z łódzkich Domów Dziecka.

PLAN WYDARZEŃ 12 GRUDNIA W ŁODZI:

9:00 – 15:00 – „WALCZY ANTYKOMUNA o puchar im. Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”

Turniej piłki nożnej o puchar generała brygady (kapitana piechoty za życia) Wojska Polskiego i Armii Krajowej, organizatora i dowódcy Konspiracyjnego Wojska Polskiego.

Dla zwycięskiej drużyny przewidziane atrakcyjne nagrody (patriotyczna odzież, gadżety, książki itp.).

Zgłoszenia w sprawie wystawienia drużyny: noznaantykomuna@wp.pl

ZGŁOSZENIA DO 5 GRUDNIA!

17:00 – „IDZIE ANTYKOMUNA”

Manifestacja rozpoczyna się przy Pasażu Rubinsteina w Łodzi. Przyjdź i zaprotestuj razem z nami!

JAK POKAZAŁ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, SPOŁECZNE INICJATYWY MAJĄ SENS! WSZYSTKICH PODZIELAJĄCYCH NASZE WARTOŚCI SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ŁODZI!

Dołącz do wydarzenia na Facebook: IDZIE ANTYKOMUNA 12.12.2015 r. ŁÓDŹ

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company