Historia i Kultura

Nowa książka Sebastiana Rybarczyka

Nasz kolega, uczestnik łódzkich demonstracji i Marszu Niepodległości Sebastian Rybarczyk, wydaje nową książkę. Ma być dostępna od 16 listopada w największych najlepszych polskich księgarniach. „Najtajniejsza broń wywiadu” tak została opisana przez wydawcę Wydawnictwo Poświęcone Fronda :

Seksskandale i wielkie miłości. Brawurowe przygody asów wywiadu, wielkie intrygi i mroczne tajemnice. Szantaże, wielkie pieniądze, nieposkromione żądze skorumpowanych urzędników. Politycy wpadający w sidła służb specjalnych i oszukani idealiści lądujący w objęciach podstawionych piękności.

Spektakularne akcje wywiadów, poprzedzone mozolną pracą analityków . Zdrady małżeńskie, wpadki szpiegów, które kosztowały ich dożywotnie więzienie.

Piętnaście opowieści, ujawniających sensacyjne wątki historii, o których czytaliście na pierwszych stronach gazet; zdemaskowanie największego kreta w historii CIA – Aldricha Amesa, romantyczne początki kariery Kima Philbiego – najskuteczniejszego szpiega sowieckiego. Materiał na serial wszech czasów.

Jeśli musisz wcześnie wstać do pracy, nie rozpoczynaj tej książki. Nie pozwoli Ci zasnąć!”

Piętnaście rozdziałów jest poświęconych jednym z największych skandali szpiegowskich, gdzie głównym motywem działania była szeroko rozumiana miłość i relacje międzyludzkie. W sposób nowatorski i lekkim piórem, z którego znany jest Sebastian Rybarczyk, opisuje historie od początku lat dwudziestych ubiegłego wieku, aż do aresztowania Aldricha Amesa.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na profil FB Sebastian Rybarczyk – microblog

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency