Historia i Kultura

Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Łowiczu

W najbliższym czasie w Łowiczu odbędą się spotkania: w piątek z Wojciechem Sumlińskim, autorem głośnej książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, w niedzielę natomiast prelekcję w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych wygłosi Kajetan Rajski, autor książki „Wilczęta – Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych” w obecności syna „wyklętego” por. Edmunda Bukowskiego – Krzysztofa Bukowskiego.

Wojciech Sumliński – reporter śledczy i publicysta, autor m.in. głośnej w ostatnim czasie książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” będzie gościł w Łowiczu w piątek 26 lutego o godz. 17. Spotkanie będzie miało miejsce w sali audiowizualnej przy domu biskupa (Stary Rynek 24/30).

Będzie można nie tylko posłuchać Wojciecha Sumlińskiego, ale też kupić jego książki.

Natomiast w niedzielę 28 lutego Młodzież Wszechpolska Łowicz zaprasza na spotkanie z Kajetanem Rajskim, autorem książki ,,Wilczęta. Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych” oraz z synem „wyklętego” por. Edmunda Bukowskiego – Krzysztofem Bukowskim. Spotkanie odbędzie się o godz. 15 w budynku szkół pijarskich w Łowiczu (ul. Pijarska 2).

Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company