Publicystyka

ONR odpowiada hejterom

W związku z żądaniem delegalizacji Obozu Narodowo Radykalnego przez skrajnie lewicowe środowiska oraz wielokrotnym zniesławieniem tej organizacji, narodowi działacze kontratakują i zapowiadają procesy sądowe wobec agresywnych przeciwników.

Podczas 83. rocznicy powstania Obozu Narodowo-Radykalnego, grupy skrajnej lewicy oraz tzw. Obywatele RP próbowali nielegalnie blokować wieńczący obchody marsz działaczy ONR ulicami Warszawy. Pierwszy pozew tworzony jest przeciwko Teatrowi Trzy Rzecze, który stoi za działalnością Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, którego ataki na działaczy Obozu pozostawały na porządku dziennym i jak dotąd były bezkarne.

W związku z działalnością Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, chcemy zachęcić do wparcia Kolegów z Obozu Narodowo-Radykalnego podczas trwania procedury sądowej pamiętając, że zwolennicy i przedstawiciele pozywanej strony wielokrotnie dopuścili się przestępstw wobec środowisk narodowych tworzących nasze struktury. Zbiórka odbywa się na portalu zrzutka.pl (przypominamy również o akcji zrzutki na Media Narodowe, również prowadzonej na wspomnianym portalu).

Koszta procesu sądowego są ogromne – sam wpis sądowy wynosi 5000 zł, a koszty zastępstwa procesowego to kwota wysokości 9000 zł. Działacze Obozu proszą o wsparcie każdego, kogo negatywne reakcje dotknęły równie mocno. Powinniśmy zakończyć ciągłe ataki na narodowe środowiska i wspólnymi siłami pokazać przeciwnikom, że nie mają szans zabić w nas ducha patriotyzmu!

Agnieszka Jaworska

Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company