Zapowiedzi

Otwarcie drogi mjr. „Nurta” Kaszyńskiego

Pragniemy serdecznie zaprosić na otwarcie drogi mjr. „Nurta” Kaszyńskiego, która została wywalczona dzięki nieustępliwości mieszkańców przy wsparciu Rady Osiedla Zarzew oraz działacza Ruchu Narodowego Przemysława Kicowskiego. O problemach związanych z drogą i ich szczęśliwym zakończeniu pisaliśmy tutaj – http://www.narodowalodz.pl/lodz/zdanowska-spelnia-obietnice-po-5-latach/ . 


Nareszcie po 5 latach jeżdżenia po dziurach i chodzenia po kałużach, mieszkańcy osiedla będą mieli nową drogę, z nowymi chodnikami oraz oświetleniem. Oficjalne otwarcie drogi odbędzie się w sobotę 20 czerwca o godzinie 10:00. Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele władz miasta, Rady Osiedla oraz mediów.

Po tej uroczystości odbędzie porządkowanie drogi z osiedla „nauczycielskiego” na Zarzew w czynie społecznym. Gorąco zachęcamy do przyłączenia się, wsparcia lokalnej inicjatywy dzięki której zwiększy się bezpieczeństwo a także można zacieśnić więzy sąsiedzkie. Drogą tą przemieszcza się wiele osób, w tym dzieci idące do szkoły a po budowie osiedla Majowego droga została zwężona oraz zarośnięta krzakami.

Portal Narodowa Łódź

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company