Łódź Województwo

Pełna lista KONFEDERACJI (Lista nr.1) w województwie łódzkim

Już 26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Nigdy nie ukrywaliśmy, że jesteśmy zaangażowani politycznie, część naszej redakcji działa w różnego rodzaju organizacjach patriotycznych czy narodowych. Oczywiście nie wszyscy, pochodzimy z różnych narodowych środowisk.
Nasze łamy zawsze były przyjazne patriotom, narodowcom, czy nacjonalistom. Już w najbliższą niedziele, podczas wyborów kibicujemy nie tylko konkretnej liście, ale także konkretnym kandydatom. Dajemy im kredyt zaufania.
*

Lista 1 KONFEDERACJA Korwin Braun Liroy Narodowcy

1. UTECHT Waldemar Arkadiusz

Urodzony 20 września 1969 r. w Sieradzu. Politolog, przedsiębiorca. Prezes partii KORWiN w województwie łódzkim. Współzałożyciel i wiceprezes Partii Kierowców. 


UTECHT Waldemar Arkadiusz

2 GIEROWSKI Rafał*

Urodzony w 1990 roku w Łodzi, w której spędził większość swego życia. Obecnie mieszkaniec gminy Wartkowice woj. łódzkie z której pochodzą jego przodkowie.

Od 2015 roku członek partii politycznej Ruch Narodowy. Od 2017 roku pełnomocnik w województwie łódzkim, a od jesieni 2018 Prezes Ruchu Narodowego w okręgu łódzkim.

Ukończył Technikum w Łęczycy zdobywając dyplom technika logistyki. Następnie podjął studia na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku logistyka. Licencjat zakończony pracą dyplomową pt. „Wpływ rozwoju infrastruktury transportowej na rozwój Łodzi i regionu”, zaś studia magisterskie pracą pt.” Wpływ Nowego Centrum Łodzi na rozwój aglomeracji łódzkiej”. Podczas studiów aktywny działacz koła naukowego i społeczności akademickiej.

Zawodowo pracował w sektorach: logistycznym, telekomunikacyjnym i bankowym. Obecnie współpracuje z rolnikami z województwa łódzkiego.
W 2018 roku startował w wyborach samorządowych do sejmiku województwa łódzkiego
.
Aktywny członek Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich.
Współautor programu samorządowego Ruchu Narodowego.

Rafał Gierowski

3. GRABARCZYK Tomasz Michał

Absolwent politologii na Uniwersytecie Łódzkim. Rodowity łodzianin.
Związany z ruchem wolnościowym od 2013 roku. Zajmował się działalnością sekcji młodzieżowych oraz pełnił funkcję szefa sztabu wyborczego w wyborach parlamentarnych 2015 w okręgu łódzkim. W styczniu 2017 został wybrany Prezesem okręgu łódzkiego Partii KORWiN.

Dwukrotnie kandydował do Rady Miejskiej w Łodzi: w 2014 roku z list Kongresu Nowej Prawicy oraz w 2018 roku z list komitetu Wolność #MuremZaŁodzią, którego był założycielem i pełnomocnikiem wyborczym.

Rzecznik prasowy Partii KORWiN i Konfederacji. 


GRABARCZYK Tomasz Michał

4. WALCZAK Izabela Anna*
Rodowita łodzianka, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, wykładowca akademicki. Mówi po angielsku, francusku i niderlandzku i niemiecku.
Doświadczony lider projektów w środowisku międzynarodowym. Współautorka książki o nauce języków.
Związana ze środowiskiem Ruchu Narodowego


WALCZAK Izabela Anna

5. LIPCZYK Zbigniew Jerzy

Znany lekarz, ortopeda, traumatolog, przedsiębiorca. 
Zbigniew Lipczyk to człowiek, który poznał funkcjonowanie polskiej służby zdrowia od każdej strony. Widział absurdy centralnego planowania i rozdziału funduszy, ale również korzyści płynące z racjonalnego zarządzania placówkami zdrowia.
Jego doświadczenie zawodowe idealnie wpisuje się w kompetencje województwa odnośnie szpitali specjalistycznych.
A w wolnych chwilach Pan Zbigniew prowadzi swój klub karate.

Ubiegał się o mandat radnego do Sejmiku Województwa Łódzkiego w kadencji 2018-2023 z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Wolność w Samorządzie.


LIPCZYK Zbigniew Jerzy

6. KORWIN-MIKKE Anna
Absolwentka Architektury w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzaia w Warszawie. Projektantka i architekt.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014 r. ubiegała się o mandat z listy Kongresu Nowej Prawicy. Zajmowała 10 miejsce w Rzeszowie.

7. MAZUR Joanna Sylwia

Przedsiębiorca od 2009 roku. Z zawodu grafik komputerowy. Związana ze środowiskiem wolnościowym, działacz oddziału łódzkiego partii KORWiN. Kandydowała już do Rady Miejskiej w Łodzi z ramienia Kongresu Nowej Prawicy – Janusza Korwin-Mikkego.

W wyborach samorządowych w 2018 r. ubiegała się o mandat radnej w Radzie Miasta Łodzi, z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Wolność #Muremzałodzią.


MAZUR Joanna Sylwia

8. HEINZEL Alicja Anna

Zamieszkała w Piotrkowie, działaczka środowisk pro-life. Jak sama mówi o sobie: Przede wszystkim jestem żoną i matką, matką sześciorga dzieci. Swoje życie poświęcam dzieciom i mężowi, uznając, że nie żyję wyłącznie po to żeby pracować, tylko pracuję, żeby żyć.

Przez dziesięć lat prowadziliśmy działalność gospodarczą doznając cudów transformacji lat dziewięćdziesiątych, w tym czasie studiowałam i pracowałam.

Obecnie jestem nauczycielką i pracuję z niepełnosprawnymi dziećmi. To dzięki nim i swoim dzieciom, wierzę, że zatrzymamy aborcję. Nie tylko w Polsce. Nie zmieniam przekonań, chcę zmieniać politykę!


HEINZEL Alicja Anna

9. BARTOSIAK Tomasz

21 lat, student Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej, młody przedsiębiorca i polityk. Asystent polityczny Posła na Sejm RP Marka Jakubiaka oraz współzałożyciel Federacji dla Rzeczypospolitej.

– Pochodzę ze Wsi Sadkowice w powiecie rawskim. Zostałem wybrany człowiekiem roku 2018 powiatu rawskiego. Chciałbym, aby słowa ” jestem Polakiem” budziły podziw na świecie, a ” Bóg, Honor i Ojczyzna” na nowo przyświecały nam w życiu, żebyśmy z dumą do tego się odnosili – mówi kandydat na europosła


BARTOSIAK Tomasz

10. MARJAN Patryk Piotr

28 lat, z wykształcenia inżynier górnictwa po Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i magister zarządzania. Obecnie pracuje jako sztygar zmianowy w jednej z kopalnianych spółek.

Szef Stowarzyszenia Bełchatowianie dla Narodu, jest także szefem piotrkowskiego okręgu partii Wolność. Startował z komitetu Nowe Pokolenie, wywodzącego się ze środowisk prawicowych na Prezydenta i Radnego Bełchatowa w 2018 r. uzyskując poparcie min. Piotra Liroya-Marca.


MARJAN Patryk Piot

W.B
*wpis przedstawia poglądy większości redakcji portalu Narodowa Łódź

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency