Historia i Kultura Łódź

Skandaliczne zachowanie dwóch nastolatek na jednym z łódzkich cmentarzy.

Internet obiegają zdjęcia ze skandalicznego wydarzenia, jakie miało miejsce na jednym z Łódzkich cmentarzy. Mowa tu o dwóch młodych dziewczynach, które postanowiły zrobić sobie żarty – właśnie na cmentarzu.

Trzeba przyznać, że dziewczyna na zdjęciach wyszła na hipokrytkę, gdyż pozując do jednego z nich z tęczową torebką, manifestuje w ten sposób poparcie dla „walki o tolerancję” przez środowisko LGBT, a sama nie jest w stanie uszanować miejsca spoczynku zmarłych. Nie widzę w tym logiki.

Osobiście przeglądając Facebooka zauważyłem, że dla co niektórych osób modne stało się robienie sobie zdjęć na grobach. Zastanawiam się, kiedy osoby biorące udział w tego typu „sesjach” zapomniały o szacunku wobec osób zmarłych. Ślepe pożądanie za idiotyczną „modą”, szukanie uwagi oraz demoralizacja młodzieży zbierają swoje żniwo właśnie w tego typu sytuacjach.

Warto podkreślić, że niezależnie od tego, kto ma jakie poglądy, takie skandaliczne zachowanie nie może być tolerowane i powinno być zdecydowanie przez wszystkich potępione. Miejmy nadzieję, że te dziewczyny poniosą należytą karę.

Bartosz Florek

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers