Województwo

#SpokojnychŚwiąt akcja społeczna Ruchu Narodowego

Narodowcy zapraszają do akcji edukacyjnej mającej zwrócić uwagę na problem nadmiernej, często bezmyślnej konsumpcji w okresie Świąt Bożego Narodzenia i pokazać los osób biedniejszych oraz pracowników handlu.

Akcja ma na celu zauważenie w tym zakupowym szale pracowników handlu, którzy w okresie grudniowym pracują w trybie dwunastogodzinnym, kilka dni pod rząd, często wystawiani na próbę przez roszczeniowych i wyjątkowo rozgorączkowanych przedświątecznym pędem klientów. Pamiętajmy, że oni też mają swoje rodziny, dzieci czekające na wspólną zabawę lub po prostu chwilę bliskości a często nie widzą ich cały miesiąc. Na pewno nie o to chodzi w Świętach Bożego Narodzenia.

Akcja #SpokojnychŚwiąt ma na celu rozpropagować idee pomagania w formie, które już istnieją, są to inicjatywy różnych fundacji zajmujących się organizacją, transportem czy po prostu techniczną stroną pomocy. Założenie jest proste: poruszyć strunę współczucia i zwrócić uwagę na problem bezmyślnego konsumpcjonizmu w okresie, który tego wcale nie wymaga.

Pomysłodawcą i wykonawcą akcji są struktury RN Sieradz na czele z koleżanką Malwina Gogulska – blog społeczno-polityczny .Gratuluję pomysłu i wykonania 🙂

#SpokojnychŚwiąt

Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company