Łódź

„Stop Agresji LGBT” w Łodzi – relacja i foto

Wczoraj łódzkie środowiska narodowe z Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego zorganizowały pikietę „Stop Agresji LGBT”.

Uczestnicy zorganizowali dwa happeningi. Podczas pierwszego zobaczyliśmy słynnego „Margot” (Michał Sz.), który tym razem indentyfikował sie jako zwierzę, a konkretnie świnia w dodatku niebinarna!
Drugi polegał na zmywaniu namalowanej tęczy na Pasażu Schillera.
Oprócz przedstawicieli MW i RN głos zabrał także przedstawiciel Klubu im Romana Dmowskiego.

Kamil Mroczek – Ruch Narodowy

Kilkudziesięciu protestujacych posiadało dosyć oryginalne hasła i banery- „Margot chłopaki nie płaczą”, To tylko kradzież, pobicie i skakanie po radiowozie – ale jak to na komisariat?!”. Dostało sie też Netfliksowi, za skrajnie obrzydliwe promowanie serialu „Cuties”.

Akcja doczekała się kontr pikiety środowisk LGBT, które po wybrykach „Margot” (Michał Sz.) usprawiedliwiają jego przemoc. Ciekawostką jest to, że przeciwko pikiecie antyprzemocowej protestował… Marcin Gołaszewski. Przewodniczący Rady Miasta Łodzi, zwany przez łodzian „tęczowym radnym”, ze wzgledu na swoją mocno eksponowaną fascynacje środowiskiem LGBTQ+.
Inną ciekawą rzeczą było to, że przeciwnicy antyprzemocowej pikiety w ogóle nie przestrzegali zasad epidemiologicznych, stając bardzo zwartą grupą, przy całkowicie biernej postawie policji.
Narodowcy od wielu lat przestrzegali, że homoseksualiści, chca być „Świetymi Krowami”. Ich ostatnie zachowania jednoznacznie to potwierdziły.

W.B

Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company