Łódź Zapowiedzi

[Weekendowy przegląd wydarzeń] – 13-15 stycznia

KULTURA I WYDARZENIA

 

TEATR

Teatr Powszechny

Żona potrzebna od zaraz (sobota, niedziela 19:00)

Jim Watt młody, przystojny i spełniony zawodowy londyńczyk mieszka ze swoją dziewczyną Helen. Wydaje się, że jego życie uczuciowe i zawodowe są poukładane. Właśnie otwiera się przed nim perspektywa awansu, jednak jego finalizacja zależeć będzie od kolacji z Billem McGregorem – prezesem spółki, do której należy londyńska firma. Aby wkupić się w łaski prezesa, Jim ucieka się do pewnej mistyfikacji… Ile jest w stanie poświęcić dla kariery? Na ile zależymy od innych?

Miarka za miarkę (sobota 16:00, niedziela 19:15)

„Miarkę za miarkę” trudno jednoznacznie zakwalifikować. Zaciera ona granicę między komedią i tragedią, łącząc gorzkie refleksje z charakterystycznym dowcipem. To opowieść o władzy i jej demoralizującym charakterze. Jej tytuł nawiązuje do Ewangelii św. Mateusza głoszącej „jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą”. Książę Vincentio zaniepokojony moralnym upadkiem swoich poddanych oddaje władzę w ręce namiestnika Angela, by sam pozostając incognito, obserwować rozwój wypadków. Współczesną inscenizację sztuki zrealizował Paweł Szkotak, dla którego Shakespeare to jeden z ulubionych autorów. Zdobywca licznych nagród za inscenizacje dzieł stradfordyczka po raz pierwszy sięgnął po „Miarkę za miarkę”.

 

Teatr Jaracza

Aszkenazy menel z Łodzi (sobota, niedziela 19:00)

W Łodzi wybucha panika. Nieobliczalny podpalacz terroryzuje i paraliżuje miasto. Nie wiadomo, która ulica, budynek, kamienica będą następne. Mnożą się pytania i wątpliwości, pojawiają się nowe ślady. Co skrywają łódzkie podziemia? Czy można dokonać zbrodni z miłości do miasta?

Mroczny klimat Łodzi, groźny podpalacz, osobliwi mieszkańcy i tajemnicze podziemia. Nieznane oblicze miasta, które posiada jedyny w swoim rodzaju urok i zagadkową historię. Nikt tak do tej pory nie opisał Łodzi – zapomnianego miejsca z charakterem, na wskroś wielokulturowego, pięknego i pociągającego w swej brzydocie.

W powieści Katarzyny Bondy, polskiej królowej kryminału, zagadkę tajemniczych podpaleń próbuje rozwiązać profilerka Sasza Załuska, Robert Latusek w swoim monodramie spotyka prawdziwego podpalacza…

Komediant (sobota, niedziela 19:00)

Będąc szczerym trzeba powiedzieć
że w ogóle teatr to absurd
ale będąc szczerym
nie można uprawiać teatru
nie można będąc szczerym
ani napisać sztuki teatralnej
ani zagrać w żadnej sztuce
będąc szczerym
w ogóle nie można nic zrobić

prawda?

Teatr Nowy
IMPRO ATAK! (niedziela 18:00)

IMPRO to ostatnimi czasy popularna zabawa teatralna, w której to nie dramaturg czy reżyser, ale publiczność zebrana na widowni „rządzi”, czyli decyduje o przebiegu całego przedstawienia.

Opowieść wigilijna (piątek 10:00)

Wzruszająca opowieść świąteczna ukazująca przemianę duchową głównego bohatera w obliczu wizji samotnej śmierci po latach życia w rozgoryczeniu i stronienia od ludzi. Wszystkim znane opowiadanie Charlesa Dickensa w adaptacji Zdzisława Jaskuły zostanie przeniesione na scenę w spolszczonej i uwspółcześnionej wersji. Ponadczasowa historia pozwala pokazać ludzi żyjących wśród nas i doświadczających podobnych problemów, bliskich nam doznań i emocji. Dickensowski Scrooge nosi tutaj równie znaczące imię Skurcz – człowieka zwichniętego moralnie i duchowo.

Wśród dźwięków aranżowanych przez znaną pianistkę Lenę Ledoff usłyszymy polskie melodie świątecze, m. in. kołysankę Lulajże Jezuniu, którą wkomponował w swoje scherzo h-moll Fryderyk Chopin. Opowieść wigilijna w reż. Tomasza Dajewskiego staje się pretekstem do ukazania rodzimej tradycji bożonarodzeniowej i zachętą do wspólnego kolędowania. To spektakl familijny – każdy znajdzie przyjemność z oglądania.

Teatr muzyczny

Wesoła wdówka (sobota 18:30, niedziela 17:00)

Premiera Wesołej wdówki odbyła się w ogrodzie pałacu Izraela Poznańskiego. Naturalną scenografię stworzyła piękna neobarokowa architektura pałacu, która stanowi tło intrygi i komediowych perypetii głównych bohaterów.

 

KINO

„Powidoki”, reż. Andrzej Wajda – biograficzny, dramat

Bohaterem filmu „Powidoki” jest Władysław Strzemiński, artysta, który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka.

„Konwój”, reż. Maciej Żak – thriller

Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę (Robert Więckiewicz). Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować bardzo niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością. Wśród nich jest także pełen ideałów Feliks (Tomasz Ziętek), prywatnie mąż córki Nowackiego (Agnieszka Żulewska), który nigdy nie powinien był znaleźć się w więźniarce. Dyrektor więzienia utraciwszy kontrolę nad konwojem, rusza w pościg, by naprawić, a może ukryć niewygodną dla niego prawdę. Powoli wychodzi na jaw prawdziwy cel konwoju. Między mężczyznami narastają konflikty i rośnie napięcie, z każdą minutą następują nieoczekiwane zwroty akcji. Od tej pory sprawiedliwość może być wymierzona na własną rękę.

„Wielki mur”, reż. Yimou Zhang – fantasy

Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata – Wielkiego Muru Chińskiego – ostatni bastion dla ludzkości.

„Autopsja Jane Doe”, reż. Andre Øvredal – horror

Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu.

To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

„Nieprawi”, reż. Adrian Sitaru – dramat

Z pozoru błahe zdarzenie – wspólny obiad rodziny Anghelescou. Ojciec rodziny Victor (Adrian Titieni) rozprawia podczas posiłku o fizyce. W pewnym momencie najstarszy syn Cosma (Bogdan Albulescu) wspomina, że nazwisko ojca znalazło się na liście osób, które w czasach dyktatury donosiły na kobiety chcące dokonać aborcji. Nastrój raptownie się zmienia. Victor broni się zwracając uwagę na to, że on jest faktycznie aborcji przeciwny, czemu bliźniacy Sasha (Alina Grigore) i Romi (Robi Urs) zawdzięczają życie, ponieważ matka chciała tę ciążę usunąć. Niewinne spotkanie kończy się prawdziwym rodzinnym „trzęsieniem ziemi”.

A ponadto:

„Ja, Olga Hepnarova”, reż. Petr Kazda – biograficzny, dramat

„Kot, Bob i ja”, reż. Roger Spottiswoode

„Ostatni będą pierwszymi”, reż. Bouli Lanners – dramat, komedia

„Kacper i Emma na safari”, reż. Arne Lindtner Næss – familijny

 

MIASTO

Warsztat // LinkedIn & Twitter for Science & Tech People – IFE Łódź, Żwirki 36, piątek, 14:00

Zapraszamy na krótkie szkolenie z tego jak dobrze korzystać z mediów społecznościowych aby tworzyć branżową sieć kontaktów!

Koszt warsztatu – 0 PLN

Język warsztatu – Angielski.

Szkolenie poprowadzi Olle Bergman, który jak sam o sobie mówi:

„My job is helping top professionals and students get their facts, ideas and opinions across.

Based in Sweden, I am a communications consultant, public speaker, educator, freelance writer and author.

My specialities include the following:

  • scientific communication and science dissemination
  • presentation and writing techniques.
  • medical, technical and scientific writing aimed at a popular audience.”

Kultura // Spotkanie z Zofią Kowalewską – Muzeum Kinematografii, pl. Zwycięstwa 1, piątek, 17:30

„Więzi” w reżyserii Zofii Kowalewskiej – studentki Szkoły Filmowej w Łodzi – znalazły się na krótkiej, zawierającej 10 tytułów, liście oscarowej. To oznacza, że „Więzi” mają szansę na nominację w kategorii krótkometrażowy film dokumentalny. Ostateczne listy pięciu nominowanych do Oscarów filmów poznamy 24 stycznia.

Dokument Zofii Kowalewskiej opowiada historię małżeństwa z 45-letnim stażem. Osiem lat temu Zdzisław zostawił Barbarę i zamieszkał z kochanką. Niedawno wrócił do żony…

Oprócz „Więzi” wyświetlone zostaną dwie etiudy Kowalewskiej – dokumentalną „Kochanie” oraz fabularną „Nie mów do mnie mamo”.

Wstęp na spotkanie i projekcje jest bezpłatny.

Comiesięczne spotkania z filmem dokumetalnym są prologiem 27. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu (21-25 listopada 2017).

Rozrywka // Turniej w Trambę, w Końcu! – Koniec Końców, Rewolucji 1905 r. 48, piątek 20:00

Turnieje w Trambę wracają na Rewo!

Już w najbliższy piątek, 13 stycznia, pierwszy Turniej w Trambę w Koniec Końców (dla niewtajemniczonych, jest to bar powstały w miejsce Klubokawiarni Granda).

Pomysł jest taki żeby rozegrywać je co miesiąc (może z wyłączeniem wakacji?) i w grudniu wyłonić Mistrzów całego, barowego sezonu 🙂

Gramy parami. System: grupy + puchar (zależnie od ilości zgłoszonych drużyn). Zgłoszenia (nazwa drużyny oraz imiona i nazwiska członków) wysyłajcie na klubkonieckoncow@gmail.com lub zgłaszajcie już na miejscu, do godz. 20 włącznie.

Składu podczas trwania turnieju nie można zmieniać, jeden zawodnik nie może grać w dwóch drużynach itd itp

Trzy najlepsze pary mogą się spodziewać jakichś drobnych nagród na barze 😉

Koncert // 13.01 koncert Jorrgus – Bajka Disco Club, Piotrkowska 90, piątek, 20:00

Po raz pierwszy w Disco Bajce zagra zespół Jorrgus. Nie można przegapić takiego wydarzenia.

Imprezy nakręcą zawodowcy DJ ROKETS DJ MARO DJ LIZARD DJ WEST

Sport // Fitness Open Day w VeraSport – Vera Sport, Siewna 15, sobota, 10:00

Zacznij 2017 rok aktywnie! Fitness Open Day w VeraSport to pełne emocji sobotnie przedpołudnie, podczas którego spalicie mnóstwo kalorii, wyprodukujecie tony endorfin i sprawdzicie nasze najlepsze fitnessowe propozycje! Oficjalnie i uroczyście uruchomimy także nową salę fitness i salę rowerową!

HARMONOGRAM:

10:00 – Zajęcia pokazowe Joga Workout Wheel

10:30 – Zajęcia pokazowe Joga Workout Wheel

11:00 – 13:00 – Maraton Fitness (najlepsze propozycje VeraSport)

11:00 – 13:00 – Maraton Rowerowy (Indoor Cycling & Spinning)

Rozrywka // Planszówkowanie 2017 – Poziom Wyżej, Piotrkowska 56, sobota, 16:00

Nowy cykl spotkań z grami planszowymi. Po dłuższej przerwie wracamy z nową serią. Spotkania będą w co drugą sobotę każdego miesiąca.

I teraz najważniejsza informacja, termin :14.01.2017 o godzinie 16.00 w nowym miejscu – Poziom Wyżej na Piotrkowskiej 56. (dojazd tramwajem: 2, 3, 6, 9, 11, 12, 13, 16 i autobusem: 99)

Spotkanie // Wykład dr. Krzysztofa Kawęckiego o Romanie Dmowskim – poniedziałek, 18:00, sala widowiskowa Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi (ul. Tuwima 34).

Z okazji niedawno minionej, 78. rocznicy śmierci ojca ideowego polskiego ruchu narodowego, Romana Dmowskiego zapraszamy na spotkanie poświęcone jego postaci. Prelekcję o Dmowskim wygłosi dr Krzysztof Kawęcki, historyk, wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej, radny sejmiku mazowieckiego oraz b. wiceminister edukacji.

 

 

SPORT

 

PIŁKA NOŻNA

ŁÓDŹ

Widzew Łódź

Pił­ka­rze Widzewa w ponie­dzia­łek roz­po­częli przy­go­to­wa­nie do rundy rewanżo­wej. Tre­ner Prze­my­sław Cecherz szuka wzmoc­nień i w tym celu spraw­dza nowych zawod­ni­ków, wśród nich są obrońca Mar­cin Nowak z Peli­kana Łowicz, który swego czasu był pił­ka­rzem Widzewa, pomoc­nik Dawid Kamiń­ski z Rakowa Czę­sto­chowa oraz Patryk Baran z junio­rów Legii War­szawa. Oprócz tego na tre­ningu poja­wili się pił­ka­rze, któ­rzy jesie­nią byli na wypo­ży­cze­niach w innych klu­bach: Kon­rad Reszka, Mar­cin Pień­kow­ski, Adrian Kralkow­ski, a także Grze­gorz Bor­chocki z dru­żyny junio­rów star­szych, dalej z zespo­łem tre­nuje Maciej Humer­ski wycho­wa­nek Widzewa dalej cze­ka­jący na osta­teczne sfi­na­li­zo­wa­nie umowy z klu­bem.

Z zespo­łem na­dal nie tre­nują Prin­ce­will Oka­chi, który prze­cho­dzi reha­bi­li­ta­cję, Mate­usz Fedyna, który całą rundę pau­zo­wał, ale na­dal nie może dojść do sie­bie i nie tre­nuje, mimo to poja­wił się na tre­ningu, podob­nie jak Joachim Pabjań­czyk i Patryk Strus, któ­rzy narzeka na prze­zię­bie­nie.

Tre­ning oprócz tre­nera Ceche­rza pro­wa­dzi także nowy asy­stent, Jakub Grzesz­cza­kow­ski, choć podobno to nie jedyna nowość w szta­bie szko­le­nio­wym – ostat­nio sporo mówi się o tym, że do Widzewa może wró­cić żywa legenda klubu, Woj­ciech Walda, który poja­wił się w ponie­dzia­łek na ina­gu­ra­cyj­nym tre­ningu. Mimo że Walda jest na eme­ry­tu­rze, w razie braku prze­ciw­wska­zań, moż­liwe że będzie poma­gał pił­ka­rzom Widzewa.

A co do powro­tów, poja­wiły się także plotki o tym że do Widzewa miałby wró­cić Darvy­das Ser­nas, który aktu­al­nie jest bez klubu. Ser­nas jed­nak sta­now­czo zaprze­czył jakoby miał wró­cić na Al. Pił­suds­kiego, gdyż stwier­dził że gra w III Lidze kom­plet­nie go nie inte­re­suje. To nie pierw­sze plotki o rze­ko­mym powro­cie Ser­nasa do Widzewa, poja­wiły się one także dwa lata temu kiedy Widzew grał w I Lidze.

Oprócz tego we wtorek pił­ka­rze Widzewa, razem z koszy­karkami MUKS Widzew, odwie­dzili Pre­zy­dent Łodzi Hannę Zda­now­ską w Muzeum Mia­sta Łodzi na ul. Ogro­do­wej, gdzie odbyło się spo­tka­nie nowo­roczne łódz­kiego śro­do­wi­ska spor­to­wego, gdzie poja­wili się przed­sta­wi­cieli innych dys­cy­plin, np. łódzcy olim­pij­czycy.

Mamy do czy­nie­nia z bar­dzo miłą nie­spo­dzianką ze strony Łódz­kiego Związku Piłki Noż­nej, oka­zuje się bowiem że domowe mecze Widzewa będą się odby­wać z reguły w soboty o godzi­nie 19:10, mię­dzy­ in­nymi pierw­szy mecz na nowym sta­dio­nie z Moto­rem Lubawa (18 marca), nato­miast tydzień póź­niej łodzia­nie zagrają z Peli­ka­nem Łowicz, rów­nież w sobotę o 19:10. O tych samych porach odbędą się też mecze z Lechią Toma­szów (8 kwiet­nia), ŁKS Łomża (22 kwiet­nia). Wyjąt­kiem będzie mecz z Hura­ga­nem Woło­min, który zapla­no­wano na środę, 3 maja (godz. 19:10), kon­kretne godziny pozo­sta­łych meczów, mię­dzy ­in­nymi z rezer­wami Legii oraz z ŁKS nie zostały jesz­cze usta­lone.

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną cały czas stoi na wyso­kim pozio­mie – licz­nik zbliża się już do sied­miu tysięcy sztuk i wkrótce prze­kro­czy kolejną magiczną barierę. Pomaga w tym nie tylko zakup przez zwy­kłych fanów, ale także tzw. kar­ne­tów fun­do­wa­nych, w ramach akcji, którą kibice zor­ga­ni­zo­wani na swoim forum inter­ne­to­wym, do któ­rej dołą­czyli się także pił­ka­rze, któ­rzy rów­nież kupują kar­nety i wyzna­czają się we wła­snym gro­nie, na liście nomi­no­wa­nych jest bli­sko 150 osob.

Na koniec, lista spa­rin­gów Widzewa pod­czas przy­go­to­wań, w sumie zapla­no­wano 11 spa­rin­gów, a pierw­szy zapla­no­wano na 21 stycz­nia w Łodzi, rywa­lem będą IV ligowi Zjed­no­czeni Stry­ków.

21 stycznia w Łodzi – Zjednoczeni Stryków (IV liga)

28 stycznia w Sulejówku – Victoria Sulejówek (IV liga)

1 lutego w Gutowie Małym – Polonia Bytom (II liga)

4 lutego w Sieradzu – Warta Sieradz (IV liga)

8 lutego w Gutowie Małym – FC Haradzieja (Ekstraklasa – Białoruś)

10 lutego w Kleszczowie – Sokół Aleksandrów Łódzki (III liga)

15 lutego w Kleszczowie – Raków Częstochowa (II liga)

18 lutego – Zjednoczeni Bełchatów (IV liga)

22 lutego w Gutowie Małym – Olimpia Grudziądz (I liga)

25 lutego w Legionowie – Legionovia Legionowo (II liga)

5 marca w Kutnie – KS Kutno (IV liga)

 

SIATKÓWKA

ŁÓDŹ

Orlen Liga Kobiet:

ŁKS Commercecon Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, sobota, 18:00

Beniaminek Orlen Ligi zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli co jest dobrym wynikiem, ale siatkarki wielokrotnie udowadniajły, że zasługują na wyższe miejsca. Będą mogły dowieść tego w tym tygodniu ponieważ czeka ich spotkanie z przeciwnikiem, który jest nieco wyżej w tabeli. Łodzianki jednak nie zamierzają tak łatwo oddać wyniku.

Co prawda siatkarki ŁKS-u przegrały swój ostatni mecz z wiceliderem tabeli 3:0, ale walczyły bardzo zaciekle do ostatniej piłki.

KSZO Ostrowiec SA – Grot Budowlani Łódź, sobota, 17:00

Już w tą sobotę łodzianki zmierzą się z drużyną z Ostrowca, która zajmuje 11 pozycje w tabeli. Siatkarki Budowlanych muszą cieszyć się, że kolejny mecz zagrają ze przeciwnikiem z dołu tabeli. Potrzebują otrząsnąć się po zeszłotygodniowej porażce we własnej hali z zespołem z Rzeszowa. Łodzianki przegrały znacznie bo 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 16:25). Szczęście ta przegrana nie zaważyła na 3 pozycji drużyny w tabeli.

 

WOJEWÓDZTWO Enea Cup:

LOTOS Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów, sobota, 18:00

Półfinały Pucharu Polski odbędą się w hali Stulecia i będą w nim uczestniczyć  cztery zespoły: Lotos Trefl Gdańsk, Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel oraz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Skra Bełchatów zmierzy się z drużyną z Gdańska, która wyeliminowała Resovie wicelidera tabeli Plus Ligi w ćwierćfinale Pucharu Polski. Natomiast siatkarze z Bełchatowa bardzo męczyli się aby wejść do półfinału rozgrywek mimo iż ich przeciwnikiem był beniaminek Plus Ligi. W razie wygranego półfinału, bełchatowianie dzień później wystąpią w finale.

Dodatkowo już za tydzień, w czwartek Skra zagra kolejny mecz w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

ACH Volley Lublana – PGE Skra Bełchatów, czwartek, 19 stycznia, 18:00

 

KOSZYKÓWKA

ŁÓDŹ

Tauron Basket Liga Kobiet:

Cosinus Widzew Łódź – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec sobota 18:00

Widzewianki teraz czekają dwa spotkania w roli gospodarza. Drużyna jest jak najbardziej w zasięgu łódzkiej drużyny. Aby osiągnąć dobry wynik w sezonie ważne są właśnie zwycięstwa w takich meczach.

I Liga kobiet:

ŁKS SMS Łódź – AZS AJP II Gorzów Wlkp. Sobota 16:00

Na ŁKSie ciekawe spotkanie, bo rywalek o awans do najwyższej ligi. Wyżej w tabeli są Koszykarki z Łodzi, ale to nie jest znacząca różnica i bardzo potrzebna jest pomoc kibiców. Wsparcie szóstego zawodnika w postaci dopingu kibiców oby poniosło gospodynie.

 

WOJEWÓDZTWO

Tauron Basket Liga:

Polfarmex Kutno – King Szczecin  sobota 17:30

Kutnianie podejmować będą ligowego średniaka. Jeśli jeszcze liczą na dobry wynik w tym sezonie to muszą zacząć wygrywać zwłaszcza z takimi zespołami.

I liga kobiet:

X-Demon Tęcza Leszno – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, sobota 16:00

Koszykarki z Aleksandrowa czeka wyjazd do Leszna. Tamtejsza drużyna nie spisuje się zbyt dobrze w tym sezonie. Jest więc bardzo prawdopodobne że koszykarki UKSu wygrają to spotkanie jeśli tylko nie zlekceważą rywalek.

Grot Mobilis Pabianice – SMS PZKosz Łomianki, niedziela 18:00

Do Pabianic przyjeżdżają wiceliderki. Mecz będzie więc bardzo trudnym zadaniem dla koszykarek Grotu. Liczymy na miłą niespodziankę którą mogą sprawić gospodynie.

 

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga Kobiet:

Piotrcovia swój mecz kolejki zaplanowanej na nadchodzący weekend już rozegrała (jak informowaliśmy tydzień temu grała dziś o 18:00 w Gdańsku z AZS Łączpol AWFiS). Niestety, oba mecze tygodnia piotrkowianki przegrały.

 

FUSTAL – Ekstraklasa

Gatta Active Zduńska Wola – Piast Gliwice, sobota, 18:00

Futsaliści Gatty po skromnej wygranej w Głogowie tym razem podejmą trzeci w tabeli Piast.

 

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company